Į kauniečių vartus – šeši kamuoliai

Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Lietuvos salės futbolo A lygos pirmosiose rungtynėse namuose pergalingai startavo Mažeikių „VIP“ sportininkai – rezultatu 6:2 jie palaužė Kauno „Celsio“ futbolininkus.

Pirmasis kėlinys – didele persvara

Gausiai susirinkusius futbolo mylėtojus mažeikiškiai nudžiugino jau 24-ąją rungtynių sekundę – įvartį į svečių vartus pelnė Edvinas Blažys. Po šio įvarčio mūsų komanda neleido varžovams atsikvėpti, visą laiką spaudė varžovus ir vieną po kito siuntė kamuolius į jų vartus. Įvarčius pelnė Antanas Bulošas, Renatas Žebrauskas, Marius Šluta ir dar kartą Edvinas Blažys. Po pirmojo kėlinio „VIP“ pirmavo rezultatu 5:0.
Po Antano Tautvydo taiklaus smūgio antrajame kėlinyje mažeikiškiai pelnė ir šeštąjį įvartį. Į tai  varžovai atsakė dviem taikliais smūgiais, tad rungtynės pasibaigė mūsų ekipos pergale rezultatu 6:2.

Su „Lokomotyvu“ žais išvykoje

Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ sakė, kad sėkmę pirmajame kėlinyje lėmė greitai pelnytas įvartis ir aktyvus žaidimas.
„Antrajame kėlinyje, esant tokiai persvarai, futbolininkams jau buvo sunku nusiteikti žaisti tokiu pat ritmu. Jie šiek tiek atsipalaidavo, bet vis tiek turėjo dar ne vieną progą pelnyti įvartį.
Norisi padėkoti sirgaliams, kurie taip gausiai susirinko stebėti rungtynių. Jų palaikymas labai padėjo komandai, be to, parodė, kad mažeikiškiai išsiilgę gero futbolo“, – kalbėjo komandos vadovas.
Dvejos rungtynės – dvi pergalės. Taip salės futbolo čempionate startavo „VIP“ futbolininkai, o kitą savaitgalį jų laukia dar vienas rimtas varžovas – mažeikiškiai išvykoje susikaus su šalies vicečempione Radviliškio „Lokomotyvo“ komanda, kuri net du kartus yra tapusi Lietuvos čempione.

4 Atsakymai į “Į kauniečių vartus – šeši kamuoliai”