Į komiteto posėdį žiniasklaida neįleista

Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai vienbalsiai pasisakė, kad posėdis būtų uždaras. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Žiniasklaidos atstovai buvo išprašyti iš Savivaldybės tarybos komiteto posėdžio. Už tokį sprendimą  vienbalsiai balsavo visi komiteto nariai.
Tarybos veiklos reglamentas ypatingais atvejais numato uždarą posėdį, tačiau iki šiol visi Tarybos ir jos komiteto posėdžiai buvo atviri.
Kodėl komiteto narių išvykų po rajono kultūros centrus aptarimas buvo įslaptintas, stebėjosi ir Savivaldybės meras. Politikas pažadėjo tai aptarti su valdančiąja dauguma.  

Tą dieną Švietimo, kultūros ir sporto komitetas į posėdį rinkosi tik dėl vieno klausimo – buvo aptariama rajono kultūros centrų veikla, o tiksliau tai, ką pavyko išsiaiškinti komiteto nariams lankantis juose.
„Įslaptinti“ posėdį nuo žiniasklaidos (daugiau pašaliečių jame nebuvo), tai yra jį skelbti uždaru,  pasiūlė Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Romas Venclovas.
„Apvažiavome visus rajono kultūros centrus ir šios dienos misija – aptarti ir priimti bendrą sprendimą dėl kultūros centrų, išklausius juos visus. Reikėtų prieiti prie bendros nuomonės, apsitarti, išdiskutuoti. O vėliau darytume rimtesnį posėdį su galutiniu sprendimu. Pakviestume visų kultūros centrų vadovus, atstovus, žurnalistus, priimtume galutinį sprendimą ir teiktume administracijos direktoriui, kad jis teiktų Tarybai“, – siūlymą dėl uždaro posėdžio argumentavo komiteto pirmininkas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Į komiteto posėdį žiniasklaida neįleista”

 1. Baisu parašė:

  Perskaičius straipsnį, esami tarybos nariai vandens Daivai atnešti negali. Viena nori laisvai kalbėti,nors visus atvirai šmeižia,kita- nori padaryti žmonėms gero ir išvaro žiniasklaidą. Romualdas nors vadovauja posėdžiui nesupranta ar tai pasipliotkinimas ar kas? Baisu, kad tokie Tarybos nariai vadovauja rajono žmonėms.

 2. Įdomu... parašė:

  Posėdis uždaras. Žiniasklaida neįleidžiama. Posėdžio pirmininkas „Roventos“ vadovas. Ar „Roventa“ ne žiniasklaida? Kaip su nusišalinimu…

 3. Rolandas parašė:

  Sporto sritis Mažeikiuose tikrai neblizga. Komandinių žaidimų nei vienos komandos aukščiausioje Lietuvos lygoje. Apie areną jau sukurta ne vienas anekdotas. Kultūra ne labai domiuosi,bet ir respublikos mastu nelabai girdėti mažeikiškių. Taip kad tikrai ne kažkas veikiama komitete.

 4. Daivai Šideikienei parašė:

  Prašau įvardyti bent vieną gerą darbą,kurį atlikote sėdėdama taryboje.Ačiū.

 5. Fantstika parašė:

  Tokia svarbi komisja,vadovaujama Venslovos,labai gerai pasielge. Valdant slapta medziaga,zinisklaida gali ja paskleisti,tuo pakenkdama valstybei,nors man tai primena Breznevo laikus.Siulau sia gera patirti perduoti visoms savivaldybes komisijoms.Mazeikiskiams nebutina zinoti,tokiu svarbiu tarybos nariu paslaptis,dirbkite ir toliau pogrindyje,nes tai ne pirmas kartas.

 6. Daiva Šideikienė parašė:

  Vienas riboto mąstymo Tarybos narys pasiūlė , o kiti ,tokio pat protelio tam pritarė. ir kas labiausiai nuvilia ,kad tarp tų pritarėjų yra ir Antikorupcijos komisijos pirmininkė L.Rimkienė .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto