Į Lieplaukę nuolat atvyksta gyventi jaunų šeimų

Lieplaukiškių draugija (asociacija) įregistruota 2018 m. gegužės 3 d., o jos pirmininkė nuo pat įkūrimo yra Virginija Bykovienė. Su ja kalbamės, kaip gyvuoja Lieplaukės miestelis – ar gatvėse skamba vaikų juokas, ar namai pilnėja, o gal tuštėja.

Draugijos pirmininkė V. Bykovienė pasidžiaugė, kad į Lieplaukę nuolat atvyksta gyventi jaunų šeimų. Vieni statosi naujus namus, kiti remontuoja nusipirktą seną būstą. Miestelis tarsi atgimsta, tačiau visa veikla yra mieste. Visi gyvena savo gyvenimus. Mokykla mieste, darbas mieste. Namo grįžta vakarais. Visi užsiėmę. Neturi laiko. Žmones sunku įtraukti į bendrą veiklą.

„Lieplaukiškių draugijos aktyvą sudaro įvairaus amžiaus asmenys. Tiek jaunas, tiek vyresnis, tiek senjoras nori dalyvauti, priklausomai, kokia veikla yra vykdoma. Vieni būna dalyviai, kiti kuria jaukią aplinką. Tačiau dauguma mūsų narių yra dirbantys ir skirti daug laiko veikloms neturi galimybės“, – sakė pašnekovė.

Lieplaukiškių draugijos pirmininkę V. Bykovienę labiausiai džiugina tai, kad dar yra neabejingų gyventojų, kurie aukoja savo laiką ir prisideda prie veiklų įgyvendinimo. Be jų pagalbos ir iniciatyvos dauguma darbų tiesiog sustotų.

Kaip ir visur, taip ir Lieplaukėje pagrindinė problema – duobėti keliai. Dar gatvėse trūksta apšvietimo. Kažkam per mažai renginių, nors jų pirmininkė išvardijo begalę.

Apibendrindama V. Bykovienė teigė, jog vis dėlto gyvenimas miestelyje tik gerėja. Jos teigimu, darbštaus ir nuoširdaus Ryškėnų seniūno Sauliaus Širvio dėka visos problemos yra sprendžiamos ir pokyčiai labai pastebimi.

Šiais metais Lieplaukiškių draugija yra suplanavusi daug darbų. Pirmininkė V. Bykovienė atskleidė, kad planuojama iškloti trinkelėmis teritoriją aplink draugijos namus.

„Bus įgyvendinami du projektai – „Šeimų šventė“ ir „Sportuojame visi – 3“, taip pat dalyvausime Telšių mieste organizuojamame renginyje gegužės 11 dieną. Virsime košę, tam įsigijome kazaną. Dalyvausime Ryškėnų kultūros centro organizuojamuose renginiuose. Juk 2024 m. Ryškėnai – kultūros sostinė“, – planais pasidalijo Virginija.

Giedra AKAVICKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto