Į Mažeikių festivalį – su bilietu

Festivalyje kasmet groja ir mažeikiškis akordeonistas Jonas Vozbutas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Jau visai netrukus – rugsėjo 20-ąją – prasidės tarptautinis meno festivalis „Mažeikiai 2017“. Šiemet vienuoliktą kartą vyksiantis festivalis jau turi nusistovėjusių tradicijų. Kita vertus, kasmet į jį stengiamasi įnešti ir naujovių.
Viena jų ta, kad dalis festivalio renginių šiemet bus mokami. Organizatoriai tikisi: tai, kad norintiesiems pamatyti vieną ar kitą renginį teks įsigyti bilietus, žiūrovų skaičiaus nesumažins.

Organizavimas nesikeitė

Mažeikių rajono savivaldybės mero potvarkis dėl šiemetinio festivalio organizavimo buvo pasirašytas dar vasario mėnesį.
Nuo tada ir pradėta dėlioti festivalio programa. Tai padaryti buvo patikėta tarptautinio meno festivalio „Mažeikiai 2017“ meno vadovu praėjusiais metais tapusiam smuikininkui, Lietuvos kamerinio orkestro bei „Kremerata Baltica“ koncertmeisteriui Džeraldui Bidvai ir jo pavaduotojui Ričardui Grušui.
Daugelį aktualiausių klausimų – dėl reikalingos įrangos bei inventoriaus, reklamos, vietų, kuriose turės vykti renginiai, sprendė festivalio organizacinio komiteto nariai.

Renginiai ne tik Mažeikiuose

Šiemet tarptautinio meno festivalio programoje numatyta 13 renginių. Tarp ne kasdien vykstančių aukšto meninio lygio renginių – orkestrų bei ansamblių koncertai, teatro bei šokio spektakliai, parodos.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Į Mažeikių festivalį – su bilietu”

  1. As parašė:

    Labai gerai tas simbolinis mokestis už bilietus. Nebebus taip, kad kvietimų kasoje jau nebėra, o atėjus pusė salės tuščios. Eis tie, kam tai tikrai įdomu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto