Į mero kėdę – šeši pretendentai (papildyta)

Mero posto nesieks visuomeninis rinkiminis komitetas ir viena partija iš septynių, dalyvausiančių rinkimuose.

Jau aišku, kad kovo 3 dieną vyksiančiuose savivaldybių tarybos rinkimuose dėl Mažeikių rajono savivaldybės mero kėdės susigrums šeši politikai, iškelti šešių partijų. Per savivaldos rinkimus 2015 metais šio posto siekė septyni.
Šiuose rinkimuose Mažeikių rajone panoro dalyvauti aštuoni rinkiminiai sąrašai – septynios partijos ir vienas visuomeninis rinkiminis komitetas, mero kėdė nesudomino tik liberalų ir visuomeninio komiteto „Mažeikių pavasaris“.
Kad meras daugiau kaip pusės rinkėjų balsais būtų išrinktas jau pirmajame ture, reikia, kad į rinkimus ateitų ne mažiau kaip 40 proc. rinkėjų. Per praėjusiuosius rinkimus savo valią pareiškė tik 37,16 proc. Mažeikių apygardos rinkėjų, todėl prireikė antrojo rinkimų turo.
Pretendentams į mero kėdę suteikėme „Santarvės tribūną“. Visiems sąlygos buvo tos pačios – raštu atsakyti į pateiktus klausimus, neviršijant nustatytos apimties.

Pretendentų į mero pareigas prašėme atsakyti į penkis klausimus.
1. Kodėl nusprendėte siekti mero posto?
2. Jeigu tapsite meru, koks bus pirmasis Jūsų darbas? Ir kokį planuojamų darbų įvardintumėte
kaip svarbiausią?
3. Sėkmė priklauso nuo komandos. Esate partijos iškeltas kandidatas, su kuo Jūsų partija po rinkimų
pasiruošusi eiti į koaliciją?
4. Svarbus vaidmuo tenka ir Savivaldybės administracijai. Kokią pertvarką numatote jos veikloje? Gal galėtumėte įvardinti, kokį kandidatą Jūsų partija yra numačiusi į administracijos vadovo postą?
5. Ką iš pretendentų į merus laikote didžiausiu savo konkurentu?
Taip pat prašėme pateikti savo „vizitinę kortelę“ – gimimo metai, darbovietė, išsilavinimas, patirtis savivaldoje ir politikoje.
P. S. kandidatų atsakymus pateikėme abėcėlės tvarka.

„SIEKSIU PATEISINTI KOMANDOS LŪKESČIUS“
Vitalijus BALTUTIS,
pedagogas, Centro partija
Vizitinė kortelė
Gimimo data: 1962-03-30.
Darbovietė: Viekšnių Vinco Deniušio meno mokykla, mokytojas.
Išsilavinimas: aukštasis.
Su savivaldos darbu patirtis per profsąjungas.
Yra dalyvavęs rinkimuose į Seimą.
Vedęs.

1. Tai komandinis sprendimas, bet juk kiekvienas geras karys turi siekti būti generolu, tad jeigu manimi pasitikėjo komanda, aš turiu pateisinti jos lūkesčius.
2. Pirmiausias darbas – suformuoti daugumą, kuri būtų pajėgi spręsti rajono klausimus. Išskirti konkretaus vieno darbo tiesiog neįmanoma, nes paprastai kiekvienas sprendimas yra susijęs ne su viena sritimi.
Sudėtingiausi sprendimai laukia švietime, socialinėje sferoje bei žmonių saugume.
3. Kadangi mūsų partijos pavadinimas yra Lietuvos Centro partija, neatmetame galimybės tartis su visomis partijomis, o ypač su tomis, kurių programinės nuostatos artimiausios mūsų programai. Mes nesame nusiteikę nei prieš vieną partiją. Visada galima tartis.
4. Bet kokie pokyčiai ar pakeitimai yra gerai, nes tai skatina judėti į priekį. Mūsų komandos pagrindinis tikslas – valstybės TARNAUTOJAI turi tarnauti žmonėms ir tinkamai atlikti jiems priskirtas funkcijas.
Administracijos vadovo kandidatūros įvardinti negalime, nors kandidatų tikrai turime, bet tai priklausys nuo rinkimų rezultatų ir koalicijos bendro sprendimo.
5. Kiekvienas pretendentas turi savo patirtį, privalumus, trūkumus. Negaliu įvardinti kandidatų kaip konkurentų, tai labiau kolegos, siekiantys šio posto, ir visiems jiems aš linkiu sėkmės.


„SIEKSIU, KAD VIETOS VALDŽIA TAPTŲ ŽMONIŲ VALDŽIA“

Alvydas GUDUNAVIČIUS,
AB „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojas, Darbo partija:
Vizitinė kortelė
Gimimo data: 1961-09-09. Jonavos rajone.
1986 m. baigė Mažeikių politechnikumą, įgijo techniko elektriko specialybę.
2017 m. baigė Vilniaus technologijos ir dizaino kolegiją, įgijo geležinkelio transporto inžinerijos profesinio bakalauro diplomą.
23 m. AB „Lietuvos geležinkeliai“ eina elektromechaniko pareigas.
Vedęs, išaugino tris vaikus.
2008 m. įstojo į Darbo partijos gretas, yra Mažeikių skyriaus pirmininko pavaduotojas.

1. Mažeikių rajone atėjo laikas pokyčiams. Matau rajono problemas, žinau, ką reikia keisti, tobulinti ir plėtoti. Tikiu, kad mano patirtis, žinios ir kompetencija padės mūsų gimtajam kraštui augti, o jo žmonėms – gyventi geriau.
2. Tapęs meru sieksiu, kad vietos valdžia taptų žmonių valdžia, o savivalda – realia. Reikalausiu iš kiekvieno tarnautojo prisiimti asmeninę atsakomybę už savo veiksmus ir sprendimus. Mano siekius ir planus galite rasti rinkimų programoje.
3. Aš ir Darbo partija esame pasiruošę dirbti su visomis partijomis ir visais asmenimis, kurie ketina iš tiesų dirbti. Tačiau šiandien vienareikšmiško atsakymo dar negali būti, kadangi koalicijos sudėtis priklausys nuo daugelio faktorių. Esu pasiruošęs dirbti rajono ir miesto žmonių labui.
4. Darbų pradėti nuo pertvarkų – nebūtina. Darbo partija Mažeikiuose turi kandidatų į įvairius postus, tarp jų – ir į administracijos vadovo. Tačiau pokyčiai bus įgyvendinami tik ten, kur bus būtina.
5. Visi kandidatai yra stiprūs ir verti mero posto. Na, o kuris iš mūsų geriausias – Mažeikų rajono gyventojai nuspręs jau kovo mėnesį.


„PATIRTĮ NORIU PANAUDOTI MAŽEIKIŲ KRAŠTO GEROVEI“

Vidmantas MACEVIČIUS,
energetikos viceministras, partija „Tvarka ir teisingumas“:
Vizitinė kortelė
Gimimo data: 1956-07-05.
Išsilavinimas: aukštasis.
2000–2003 m. Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narys, meras.
Nuo 2015 m. iki dabar – Lietuvos Respublikos energetikos viceministras.
Vedęs.

1. Tai nėra spontaniškas sprendimas. Nesu jokios partijos narys, todėl buvo daug pokalbių ir diskusijų su kolegomis, draugais bei pažįstamais mažeikiškiais, turinčiais įvairių politinių pažiūrų. Turiu nemažą darbo patirtį, kurią noriu panaudoti Mažeikių krašto labui.
2. Jeigu taip įvyktų, tai pirmasis darbas – kuo greičiau ir išsamiau susipažinti su esama situacija, kokį „palikimą“ gavome. Kitas – ilgalaikių tikslų kadencijos laikotarpiui parengimas ir suderinimas, įvertinant jau suplanuotų bei vykdomų darbų tęstinumą.
3. Kaip minėjau, nesu jokios partijos narys, todėl galiu pareikšti tik savo nuomonę, kad koalicija įmanoma su visais, kurie pasiryžę atsakingai dirbti stiprinant vietos savivaldą.
4. Apie administracijos vadovo kandidatūrą etiška būtų kalbėti tik po rinkimų. Jeigu būčiau išrinktas meru, iš administracijos vadovo ir jo komandos reikalaučiau aiškiai suformuluotų institucijos tikslų ir uždavinių bei asmeninės atsakomybės už veiklos rezultatus.
5. Visi pretendentai verti pagarbos ir tik RINKĖJAS turi atsakymą į šį klausimą.


„MAŽEIKIŲ KRAŠTO ŽMONĖMS REIKIA PERMAINŲ“

Lina RIMKIENĖ,
teisininkė, Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionių demokratų partija:
Vizitinė kortelė
Gimimo data: 1972-04-14.
Teisininkė Všį Linos Rimkienės biure ir UAB „Hotrema“. Mažeikių vartotojų asociacijos steigėja ir valdybos pirmininkė. Mažeikių trečiojo amžiaus universiteto teisės dėstytoja.
Išsilavinimas: programuotoja ir verslo vadybininkė, teisės magistrė.
Nuo 2015 metų – Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narė, opozicijos lyderė.
Nuo 2011 metų dalyvauja savivaldos ir Seimo rinkimuose. TS LKD partijos Mažeikių skyriaus pirmininkė, partijos prezidiumo narė.
Ištekėjusi. Dukra Gertrūda suaugusi ir gyvena atskirai.

1. Mažeikiai – aštuntas pagal dydį Lietuvos miestas. Čia gyvena ir dirba daug inžinierių, specialistų, darbingų ir kurti galinčių žmonių. Tai potencialas, kurio daug metų nesugebėjo išnaudoti nei rajono valdžia, nei mažeikiškių atstovai Seime.
2. Praėjusių metų sausį beviltiškai praradome medienos klasterį su 1000 darbo vietų bei 300 mln. eurų investicijų. Jis iškeliavo pas mūsų kaimynus, kurie sugebėjo per pusantro mėnesio pasiūlyti visus infrastruktūrinius sprendimus investuotojui. Mūsų valdžia per ketverius metus to nepadarė, o gal ir nenorėjo padaryti.
Dėl politinio ir administracinio neveiklumo mūsų savivaldybėje nebebuvo kalbama apie ambiciją, permainų poreikį, norą siekti geresnės gyvenimo kokybės. Kandidatuoju, nes tikiu, kad mūsų komanda gali tai pakeisti. Pamatysite, Mažeikiai taps Vakarų Lietuvos pramonės centru, nes tam turime didžiulį potencialą – savo krašto žmones.
Reikia pokyčių, reikia permainų. Čia ne aš sugalvojau, taip žmonės kalba. Jei vėl išsirinksime į valdžią tuos pačius asmenis, mes beviltiškai prarasime dar ketverius metus. Noriu to išvengti, todėl pasiryžau kandidatuoti. Jei laimėsiu, įsipareigoju pakeisti įsisenėjusią, ydingą tvarką.
2. Pirmas ir svarbiausias darbas yra valdančiosios koalicijos formavimas. Esame atviri visoms politinėms bendruomenėms. Būsimais politiniais partneriais įsivaizduojame tuos politikus, kuriems rūpi ne politinių postų dalybos, o aiškūs ir racionalūs susitarimai dėl Mažeikių krašto gyventojų socialinės ir ekonominės gerovės.
Mūsų planas – taikyti plačią socialinę ir ekonominę programą. Iš esmės sutvarkysime daugiabučių kiemus ir rajono kelius, įskaitant sodų bendrijas. Sveikatos apsaugai, švietimui ir kultūrai skirsime tinkamą finansavimą atsižvelgiant į poreikius, o ne į partinius interesus.
Didžiausias dėmesys bus skiriamas investicijoms: užtikrinsime greitus infrastruktūrinius sprendimus atsakingam verslui, investuotojams padėsime įkurti pramonės parką, pritrauksiantį šimtus naujų, gerai apmokamų darbo vietų. Manau, kad tai bus pagrindinis darbas.
3. Mūsų komanda vienija partinius ir nepartinius kandidatus į Savivaldybės tarybą. Šiuose rinkimuose tai yra ilgiausias sąrašas, vienijantis mokytojus, verslininkus, gydytojus, specialistus. Mes pasirengę dirbti tam, kad Mažeikių kraštas pelnytai užimtų Vakarų Lietuvos lyderio pozicijas. Jau esu sakiusi, kad mes esame atviri visoms politinėms bendruomenėms, kurių siekis yra Mažeikių krašto gerovė.
Mano asmeninis tikslas – Mažeikių kraštui ir mažeikiškiams nuveikti konkretūs darbai, be tuščio politikavimo. Su tokiais, jau nuveiktais konkrečiais darbais ir kandidatuoju šiuose mero rinkimuose.
4. Mūsų komanda svarsto kelias kandidatūras administracijos direktoriaus pareigoms užimti. Nė vienas iš jų nėra partijos narys. Galiu išduoti tai, kad mūsų sąraše tikrai nėra ir nebus dabartinio administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus kandidatūros.
Tačiau noriu pasakyti, kad vykdančiosios valdžios neveiklumas neturėtų būti painiojamas su Savivaldybės darbuotojų darbu. Savivaldybėje dirba daug gerų žmonių bei puikių savo srities specialistų, iš kurių ir pati esu sulaukusi profesionalios pagalbos, naudingų patarimų.
5. Nenorėčiau išskirti kažkokio konkretaus kandidato. Tikiu, kad kiekvienas jų turi unikalių savybių, kurios būtų pravarčios einant mero pareigas. Tačiau žmonės apsispręs ir išsirinks, kas ateinančius ketverius permainų metus jiems atstovaus ir dirbs žmonėms, o ne partijos, neaiškių verslo ryklių ar savo paties naudai.


„KOLEGOS PATIKĖJO MANIMI, TIKRIAUSIAI ESU VERTAS“

Eimantas SALATKA,
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga:
Vizitinė kortelė
Gimimo data: 1967-04-22.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Aukštasis išsilavinimas, baigė Lietuvos veterinarijos akademiją.
Patirtis savivaldoje: 2005 m. – Laižuvos seniūno pavaduotojas.
Nuo 2006 m. iki 2015 m. buvo Savivaldybės administracijos žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas, nuo 2015 m. – administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Patirtis politikoje: nuo 2005 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys, yra dalyvavęs savivaldybių tarybos ir Seimo rinkimuose.
Vedęs, turi dvi dukras.

1. Mano kandidatūrą iškėlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Mažeikių skyrius. Jeigu partijos kolegos patikėjo manimi, tikriausiai esu vertas siekti šio posto.
2. Pirmasis labai svarbus mero darbas – sudaryti komandą, kurios padedamas galėčiau vykdyti savo duotus pažadus rinkėjams. Visi darbai yra svarbūs ir kažką išskirti nėra prasmės. Užimi tas pareigas ir dirbi taip, kad už tave balsavę rinkėjai nesigailėtų.
3. Dirbti kviesčiau visų politinių jėgų, kurioms priimtina mano programa, atstovus, pasiryžusius dirbti rajono žmonių labui.
4. Savivaldybės administracijos darbas yra labai reglamentuotas teisės aktais. Darbuotojai, ilgesnį laiką dirbantys administracijoje, turi didelį patyrimą, žino savo srities teisės aktus, gali greitai ir profesionaliai atlikti jiems pavestus darbus. Todėl radikalių keitimų tikrai nereikėtų daryti. Svarbiausia, vykdant savo rinkimų programą, iškelti tinkamus uždavinius savivaldybės darbuotojams ir kontroliuoti jų įvykdymą.
Kandidato į administracijos vadovo postą kandidatūra yra aptarta. Mano siūlomas žmogus tikrai turės administracinio darbo patirties ir, tikiuosi, bus priimtinas daugeliui politinių jėgų.
5. Visi kandidatuojantys į mero postą yra stiprūs konkurentai. Manau, kad visi, kurie apsisprendė kandidatuoti į šias pareigas, žinodami, kad mero darbas yra tikrai nelengvas ir labai atsakingas, jau yra stiprios asmenybės.


„MANAU, KAD SVARBIAUSIA – DARBŲ TĘSTINUMAS“

Antanas TENYS,
meras, Socialdemokratų partija:
Vizitinė kortelė
Gimimo data: 1955-01-01.
Darbovietė: Mažeikių rajono savivaldybės taryba, pareigos – meras.
Lietuvos žemės ūkio akademijoje įgijo mechaniko inžinieriaus specialybę.
Patirtis savivaldoje ir politikoje: Savivaldybės taryboje dirba 21 metus, arba penkias kadencijas. Nuo 2011 m. – Mažeikių rajono Savivaldybės meras.
Vedęs. Užaugino du vaikus – Jurgitą ir Antaną.

1. Mano pasirinkimą dalyvauti vyksiančiuose mero rinkimuose lėmė žmonių palaikymas – įvairiuose susitikimuose, gyventojų priėmimuose išgirsti padrąsinantys žodžiai ir raginimai toliau tęsti pradėtus darbus bei bendrapartiečių išreikštas pasitikėjimas. Į mero postą kandidatuoju gerai žinodamas savivaldybės problemas, galimybes, realią padėtį ir šio krašto išskirtinumą. Esu pasiryžęs ir toliau burti gyventojus dirbti rajono labui, tęsti darbus, įgyvendinti pradedamus, pradėtus ir kone baigtus, mažeikiškiams labai reikalingus projektus ir spręsti aktualiausias problemas rajone.
2. Aš manau, kad svarbiausia – darbų tęstinumas. Vieno kurio darbo išskirti negalėčiau. Rajone regiu būtinus darbus – tęsti daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų, gatvių, kelių ir žvyrkelių asfaltavimą, apšvietimo įrengimą tiek mieste, tiek kaimo vietovėse, vandentiekio, kanalizacijos įrengimą, švietimo įstaigų tinklo optimizavimą. Visad siekiau sudaryti šių darbų įgyvendinimo programas ir jas vykdyti.
Susitikimų su gyventojais metu siekiu išgirsti ir spręsti jų problemas. Noriu, kad gyventojai pasijustų rajono šeimininkais – įvairūs projektai vykdomi pasitarus, atsiklausus ir įsiklausius į jų poreikius, iniciatyvas, išsakytas pastabas. Tačiau dažnai susiduriama su abejingumu, nenoru dalyvauti svarstymuose ar pateikti argumentuotų pasiūlymų.
O išties, ne tik mano, bet ir visų naujai išrinktų merų pirmasis darbas – komandos formavimas. Tai yra, suburti sąžiningus, kompetentingus žmones, išklausyti jų nuomonę ir suvienyti bei nukreipti bendram darbui. Tik subūręs veiksnią daugumą taryboje, meras galės sėkmingai organizuoti visų institucijų darbą.
3. Tikiu ir neabejoju, kad į valdančiąją daugumą gali burtis visos partijos, kurios pasirengusios dirbti Mažeikių rajono žmonių labui. Ji turi būti tvirta, kad visus ketverius metus vyktų konstruktyvus darbas, tad durys į ją atviros kiekvienam tarybos nariui. Formuojant valdančiąją daugumą, svarbiausia ne pasidalyti postus, o suderinti programines nuostatas, sukurti bendrą programą.
Noriu dirbti su valdančiosios daugumos atstovais, kurių bendras tikslas – žmogaus socialinė ir ekonominė gerovė, žvelgti viena kryptimi ir matyti klestintį bei augantį rajoną. Svarbu dirbti dėl Mažeikių rajono, o ne švaistyti energiją beprasmėms tarpusavio kovoms, žodžių karui viešojoje erdvėje ir niekinimui bei šmeižimui.
4. Partija nekalba apie postų dalybas ir administracijos direktoriaus kandidatūros tikrai nėra numačiusi. Tai, kas taps Savivaldybės administracijos vadovu, nulems rajono gyventojų pasirinkimas – kuria politine ar nepolitine jėga jie pasitikės labiausiai. Reikia kalbėti ne tik apie postus, bet ir apie žmonių, kurie galėtų dirbti, kvalifikaciją, kompetencijas. Po savivaldybių tarybų rinkimų siūlyčiau keisti savivaldybės administracijos struktūrą. Pokyčių reikia savivaldybės kontroliuojamų bendrovių, biudžetinių ir viešųjų įstaigų valdyme, bendradarbiavime su verslu, gyvenamosios vietos bendruomenėmis.
5. Visus. Kiekvienas iš dalyvaujančių ir siekiančių mero posto yra stiprus konkurentas. Išskirti vieno tikrai negaliu. Džiaugiuosi tuo, kad yra asmenų, norinčių dirbti ir siekti žmonių palaikymo. Konkurencija leidžia įvertinti savo galimybes, pasiryžimą atstovauti kiekvienam rajono gyventojui ir dirbti jo vardu. Rinkėjai apspręs, kuris iš siekiančiųjų šio posto labiausiai vertas tapti rajono savivaldybės vadovu.

79 Atsakymai į “Į mero kėdę – šeši pretendentai (papildyta)”

 1. Broliui parašė:

  Pavaduotojas – ne valdžia.Turi dirbti tik tau skirtoj srity pagal pareigybės reikalavimus,visus sprendimus derinti su viršininku ir taryba.Ir labai gero norėdamas aukščiau bambos neiššoksi kai opozicija kryžium gula prieštaraudama bet kokiam sprendimui, kuris parodytų kad dirbi žmonių labui.

 2. Brolis parašė:

  Laba diena , tai , kad Eimantas ir dabar yra valdžioje – B. Kryžiaus pavaduotajas , bet realių darbų nematyti ir negirdėti

 3. geriausia išeitis parašė:

  Geriausia išeitis būtų balsavimas už Eimantą SALATKĄ, tai valstiečių atstovas, kurie manau laimės visus rinkimus. Ir šiaip jis padorus, ramus žmogus, nors asmeniškai jo nepažįstu, bet iš Mažeikių veternarijos buvusių ir esamų darbuotojų esu girdėjęs labai gerų atsiliepimų.

 4. Siaip parašė:

  Gerai – Rimkiene blogai. Bet kas tada? Vel uz tuos nusenusius, pilvotus otkatcikus balsuot? Per 2 kadencija dabar kelis kiemus isasfatavo? Geda cia butu labai svelnu…….

 5. Oho parašė:

  Dvi kadencijos gana ilgas laiko tarpas dar plius ES lesos.Tikrai tikejomes kazko daugiau.Sveikatos ir grazaus poilsio atitarnavusiems

 6. to komentuoju parašė:

  Linkit ramybės ir agituojat balsuoti už tikrą turgaus bobą, nuolat ieškančią konfliktų lygioj vietoj? Kažkaip galai nesueina :-)
  Ir išvis jūsų požiūris labai bolševikinis – „kas ne su mumis, tas prieš mus“. Bet žmonės gali turėti ir visai kitokią nuomonę. Jei nepalaikai vienos ponios, tai dar nereiškia, jog esi socdemų šalininkas.

 7. komentuoju parašė:

  Kažkuris komentatorius rašė“ Rimkienė tiktų išvalyti bebryniui ir jų darbelių viešinimui , tačiau reikia gaspadoriaus “ , o į gaspadoriaus ( administracijos direktoriaus) vietą L.Rimkienė turi ne vieną kandidatą – vertą „gaspadoriaus “ vardo . O socdemų komentatoriams noriu pasakyti nevarkit su negatyvo pylimu Linos adresu ,jūsų Antanas turėjo visą kadenciją savo reklamai . Visiems noriu palinkėti sveikatos ir dvasinės ramybės ir teisingų sprendimų rinkimuose .

 8. vietinis to Tik parašė:

  che che che kaip pragydo konservatorių palikuonis,jau dirba KGB metodais grąsina atimti iš kažko kažką ir jei pasirodys per mažai uždarinės į belanges.kai pagalvoji ant kiek reikia būti įpykusiam,kad svaidytis tokiais siūlymais

 9. Tik parašė:

  Konservatoriu reitingas kyla,nes pagal priesininku komentarus galima spresti valdanciuju baime prarasti postus o gal ir laisve

 10. Vardas? parašė:

  Tik ne už konservatorius\\\\\\\////////

 11. Vytautas parašė:

  Nemėgstu konservatorių pradedant nuo seimo už jų arogancija,pasipūtėliškumą ir už Kubiliaus naktines reformas.Tai ką seime daro anūkas puikiai atkartoja Mažeikių ponia.Nuolatos oponuoja,nebalsuoja(tai rodo vaizdo medžiaga posėdžių salės),o tik staiposi prieš savo telefoną,fotkinasi ir vis facebooke klausia ar „graži „esanti?

 12. Auksinis kardas parašė:

  Gink dieve nuo Baltučio.

 13. xx parašė:

  xx 2019-01-19 09:52:36

  Jei tu ne direktorius, ne gydytojas, ne bankininkas, ne įmonės savininkas ir neturi pinigų – tai į Rimkienės malonę nepretenduoji. Mano nuomone, paprasti eiliniai mažeikiškiai, kaip ir eiliniai jos partijos nariai, jai yra š..o krūva, kurią stengiasi apeiti, nebent ant jų vargo gali piarą pasidaryti, arba jie gali visą „juodą“ darbą padaryti: kokius lapelius išnešioti, stebėtojais būti ir pan.. O tada jau skelbiasi ant viso svieto, kad jinai tą ir tą tam „nabagui“ padarė ar padėjo. Aišku, ne iš savų pinigų, bet svetimomis rankomis sau raudoną kilimą į mero postą tiesia. Ir, manau, jai pavyks, nes žmonės yra užmaršūs. Pamirš, kokia Rimkienė buvo iki tol, kol užsimanė tapti įtakinga ponia. Ir čia aš neturiu omeny jos gebėjimą daryti karjerą, nes karjerą galima padaryti įvairiai, bet kalbu apie jos asmenybę: kokią mes pažinojome daugelį metų ir kokia jinai dabar dedasi. Na netikiu tokiu asmenybės virsmu, nors tu ką. Bet čia tik mano nuomonė. Galvojau, kad visgi reiktų balsuoti už ją, bet sąžinė neleidžia tokiai mano negerbiamai personai patikėti miesto vairą. Tad tikriausiai būsiu tas, kuris ignoruos šiuos rinkimus, nes nėra nė vieno kandidato, verto pasitikėjimo.

 14. Vytautė parašė:

  Na man patinka kai kurio pasisakymas į merus. 2. Jeigu tapsite meru, koks bus pirmasis Jūsų darbas? Ir kokį planuojamų darbų įvardintumėte….. Ats. Tas nepadarė to, tas nepadarė ano. O aš už permainas.
  Ateis ir atsineš pinigų maišą viskam ko kiti nepadarė. Vasarą bus naujos dangos kiemuose, šaligatviai nauji, mokyklos visos susirenovuos. Pasakos….biudžetas kaip mūsų piniginės. Pilnutėlė statau naują namą, apytuštė – tvarkau bent po 1 kambarį kas metus ar du. O LT biudžetas ne kaip pas pona milijoną.

 15. to su parašė:

  Tegu šita asenizatorė pirma savo kakas išsivalo :-) O tai kvapelis nekoks sklinda.

 16. vatas parašė:

  ie vel buve partiniai ir komjaunuoliai,gal tiktu moteriske

 17. Vaidas to mazeikiskis parašė:

  Va cia su jumis turiu sutikt – kaltos visos partijos, jog nesugebejo iskelt tikru lyderiu. Bet paziurekim is kitos puses. Kas yra Mazeikiai? Tai dirbtinai sukurtas miesciukstis, kuriame buvo pristatyta gamyklu ir privezta darbininkijos. Darbininkija aisku daug mokslu nekrimtus, tad ir akiratis siauras. „Va socdemai kema isavaltvo, as balsosu us teni, jiz gereuses“. Kas ta „investicija“, tokiam nelabai idomu. Tad tokiems Giedraitis ar Tenys – pusdieviai. Man Rimkiene tikrai nera ta, uz kuria i kara eiciau, bet ji turbut vienintelis variantas siuo metu. Nes blogiau negu prie bebru, but nebegali.

 18. Tik už Rimkienę! parašė:

  Juk turi pagaliau atsirasti kažkas, kas išdraskys raudonųjų klaną, iškels viešumon jų darbelius, pakutens storapilvių apatines dalis! Pripažinkim, Mažeikiai yra duobėje, baisioje duobėje, todėl būtina griebtis, kad ir už abejotino, bet vis tik šiaudo.

 19. su parašė:

  tokiais kandidatais mažeikiams kapai.Rimkienė tiktų išvaikyti bebrynui ir ir jų darbelių išviešinimui, tačiau ką nors kurti reikia GASPADORIAUS.Tad sūlau,kaip asenizatorių.šiai kadencijai Rimkienę, o toliau bus matyti. Blogiau, nei yra dabar, vis tiek nebus ;DDDDDDD

 20. mažeikiškis parašė:

  Gerbiamieji, tai ne baimė, o svetima gėda.
  Dabar žmonės yra šviesūs ir neturi ko bijoti, tiesiog gėdijasi, kad kartelė tokia žema, žema, jog į aukštas pareigas bando taikyti reikiamų sąvybių neturintys žmonės. Tikiuos kandidatai bent viduje tai supranta. O kas čia ruošiasi viską pakeisti ir t.t. turėtų pasitikrinti ar yra pakankamai adekvatūs ir susipažinę su esama situacija.
  Reikia lyderio ir plačiai mąstančio žmogaus, o ne garsiai šaukiančio ūkvedžio. Kalti absoliučiai visų partijų skyriai, kad per tiek metų taip ir neatsirado bent vienas žinomas ir patikimas žmogus kuris galėtų vystyti miesto įdėja. Santarve ir tu kalta dėl to. Todėl ir turime tragišką situaciją, kai nėra iš ko rinktis. Keista, kad yra miestų kur į merus taiko žmogus kuriam įmonėje nepatikėtum raštininko darbo, nes nemoka elementariai ir kultūringai kalbėti/ diskutuoti. Facebook rašyti daug proto nereikia :) Jei kažkam atrodo toks meras geras, tada tai pačio miesto kultūros ugdymo ir mokyklų problema, kad neišugdė kultūringų žmonių kartos. Toks miestas ir turi būti amžinai baudžiamas tokiais kandidatais.

 21. Loretai parašė:

  jei tu esi nevidutinybė, tai kodėl nematote tarp pretendentų… esi matyt iš tų kuri gali visus kritikuoti, kai tuo metu pati darai NIEKO… yra žmonių grupė ir galbūt tu iš jų, kuriems viskas ir visada bus blogai, kas ir kur bebūtų… tas negatyvas kaip kad rimkienės ne tik kad atsibodęs bet ir truputį nesveikas…. manau tiktum į kompaniją :)

 22. mazeikiete parašė:

  Kiek čia daug bijančių, kad Rimkienė ateis. Tikriausiai yra ko bijoti, bet blogų komentarų apie ją rašymas ir nuleisto nykščio paspaudimai jūsų nuo jos neišgelbės.

 23. O parašė:

  aš manau ,kad bebrai ir koncervai tiek įsigalėję,kad bet kam turinčiam viziją kaip prikelti Mažeikius yra užkertamas kelias.Patys žmonės mato tik tuos ,kurie garsiai rėkia arba naudojasi valdžia reklamuodamiesi.Automatiškai atmeta tuos,kurie mažiau matomi ar girdimi,jiems net šansas nesuteikiamas.O kodėl nesuteikus šanso pvz.valstiečių atstovui,nesigirdėjo kad būtų kur nors prisidirbęs,ar mes ko nors nežinom?

 24. Loreta parašė:

  IR NE TIK SAVIVALDYBĖJE…VISUR VIDUTINYBIŲ ŠĖLSMAS.KAIP JOS ĮSIKIBUSIOS LAIKOSI IR TRAUKIA TOKIUS PAT…

 25. Karma parašė:

  Kol kas Mažeikių žemė pasmerkta žemiausio lygio vidutinybių šėlsmui.

 26. Aha to to Jop parašė:

  Kas butu, gal Kaspirovskis pasakys. Mes matom kas yra, tiksliau ko nera. O nera to, ka bebrai zadejo. Vadinasi bebrai melagiai ir vagys, tiesiogiai apvoge rajono gyventojus per investicijas. Be to, paskaitykite zemiau esanti komentara, apie Bugeniu tvarto rekonstrukcija, ten vagyste viduri baltos dienos su faktais. O vogt Rimkienei neiseis kaip jus sakot, nes oi kiek piktu bebru stebes kiekviena jos zingsni… Ps. Nesu konservatoriu gerbejas, bet daugiau nera uz ka balsuot. Jei kokie valstieciai but pasiule stipru kandidata, tada dar gal, bet Salatka………..

 27. to Jop parašė:

  Išrinkus Rimkienę, rojus prasidėtų jai pačiai ir jos vyro verslui :-) Jau šita moteriškė griebtų ir be saiko, ir be jokio sąžinės graužimo.

 28. Jop to mazeikiskis parašė:

  Gerbiamasis-oji, ar jus apsimetat, ar tikrai nesuprantat, jog dvasia, trauka ir tt. prasideda tada, kai sukurta materialine gerove ir nereikia klausyti gurgiancio skrandzio koncertu…Uzsisedeje bebrai materialine gerove (ipatingai per viesuosius pirkimus), kure savo sutvei. Aciu, as ju nebenoriu. Aisku isrinkus Rimkiene, tai sutvei rojus baigtusi…

 29. mažeikiškis parašė:

  Žinote, labiausiai gaila, kad kalbama apie pinigus, investicijas, gyventojų skaičių, bet niekas iš kandidatų nepamini ko labiausiai trūksta miesui, tai dvasios, traukos, ką pamačius suprastum jog tai Mažeikiai (be naftos kaminų). Kas paneigtų, kad tam esant, viskas būtų šiek tiek kitaip.
  O dėl kandidatų, gaila labiausiai, kad tereikia tiek mažai turėti jog jaustumeisi galįs čia kandidatuoti. Atimk iš Maldeikienės išsilavinimą ir turėsi Mažeikių kandidatą. Kita Maldeikienę..

 30. Mažeikiškė parašė:

  Balsuosiu tik už Liną Rimkienę! Ir mano pažįstami bei draugai už ją balsuos! Blogiau, kaip dabar, tikrai nebus! Cha cha cha… Nervinatės?! :)))) O dabar, visi hakeriai, paspaudžiam tą nykštuką, kuris rodo žemyn! :))

 31. Shiushai parašė:

  Nemanau, kad Rimkienė aplamai pateks į antrą turą. Tai, kad jos pakalikai čia puola ant visų kitų kandidatų be sustojimo, dar nereiškia, kad bus daug už ją balsuojančių.

 32. Shiusha parašė:

  Kai antrame ture susikaus Tenys su Rimkiene, zmones balsuos arba pries Teni, arba pries Rimkiene.

 33. Dieds parašė:

  Mums reikią ne pretindentų,o protingų.

 34. Vietiniam parašė:

  Balsuojant prieš Tenį yra mažesnių blogybių nei Rimkienė

 35. Vietinis parašė:

  Zmones balsuos ne uz Rimkiene o pries Teni.

 36. to nesvarbu parašė:

  WTF? Tenys turėjo 1 balsą? Kokius vėjus čia puti? Tenys taryboje turėjo DVYLIKA BALSŲ, NES TIEK TARYBOJE BUVO RAUDONNOSIŲ BEBRŲ!!!

 37. Nesvarbu parašė:

  Visi šunis karia ant Tenio,bet nors kiek besigaudantis turėtų suprasti kad sprendžiant rajono klausimus meras turi lygiai vieną balsą.Sprendimus ką rajono labui nuveikti priima taryba balsavimo būdu.Į tarybą rinkdami stambius verslininkus rajone bet kokius klasterius matysit kaip savo ausis,nes jie nebalsuos už konkurentų su didesnisis siūlomais atlyginimais atėjimą.Rimkienė tikrai nebus gera išimtis iš visų siūlomų kandidatų,nes savo turgaus bobos elgesiu,destrukcija ,šmeižtu,arogancija tikrai nesugebės sutelkti visų partijų benram darbui.

 38. Komentatorius parašė:

  Oh Mažeikiai, oh tu Lietuvos nuostabybe, kokie pasirinkimai ir likimai tavęs laukia, atsistebėti negaliu ir nesugebu. Du kandidatai iš politinių lavonų partijų, vienas iš partijos, kurios niekas nežino, kitas iš partijos, kurioje yra vienitelis valdovas ir viena teisybė joje yra, kiti du – iš bėdos bėdelės. Kiek reikia savęs negerbti, kad rinktum vadovauti miestui žmogų, kuriam pensija ant nosies, arba jau pensininkas, juk tokie net laiptais į trečią aukštą neužlipa nepailsėję pusiaukelėje. Atmetus visus politinius lavonus ir šiaip ir dangaus nusileidusius, lieka raudonieji bebrai su savo atkatais ir konservai. O čia jau pasirinkimas – ir toliau mirštantys Mažeikiais su raudonaisiais prieš akis, ar biški jausnesnė kandidatė? Konservams Mažeikiai jau senai nieko gero nežadantis miestas, tai išrinkus konservę į merus, nelabai kas pasikeis, nes taryboje bus rimta raudonųjų senukų armija, o prieš jos vienam pašokinėti bus sunku. Tektų šokti polkutę su jais ir apdalinti postais, kad tik kažkas pavyktų. Dabar nuo Viekšnių jau ateina švelnus lauko tualeto kvapas nuo Mažeikių, po ateinančių rinkimų kvapas jau nuo Palnosų eis ir vis stiprės, prie Mažeikių nebus galima net lango prasidaryti, nes savo kėdėse sėdintys senukai tokiam senamiesčio pastate, prie kelio, garsiai ir daug bezda.

 39. Taip to sunkus atvejis parašė:

  Ir dar, jus i kompa Brailio rasta isidiegus, jog komentarus sugebat rasyt? Gi jums Rimkiene akis iskabino? Cia as teisingai supratau?

 40. Taip to sunkus atvejis parašė:

  Tenys nemoka garsiai rekti, kabineti akis, jis tik dirba, kad dirba issijuoses. As ji net pavadinciau „klasteriu kureju“. Nors pala, pala, kur as ji maciau?……………

 41. sunkus atvejis parašė:

  apsaugok Viešpatie nuo tiurmos, lazdos, terbos ir Rimkienės… Moka tik garsiai rėkti, kabinėti akis, o veiklos – jokios.

 42. jo parašė:

  Salatka , Tenio antrininkas,baisu jei jį išrinktume

 43. aha parašė:

  Macecvičius jau buvo Mažeikiuose,na ir ką gero padarė,dabar dar nori pasišildyti Mažeikių gyventojų sukurtomis gėrybėmis,jam jau laikas į užtarnautą poilsį ,taip pat irTeniui,sėdi tik užimą vietą ,o jokios naudos nes jam vadovauja administracijos direktorius,kuris turi gerus santykius su admituri ir elotus,jau buvom išrinkę į seimą vieną poną ,kuris Mažeikiams atseit buvo padaręs gero,“Pagrąžino mažeikius jo žmona , apželdindama miest“ o seime ką nuveikė Mažeikių naudai Balsuolim už Rimkienę,ji nors padeda Mažeikių gyventojams

 44. juk parašė:

  matom ką dabartinis meras padarė,kad neįnvestuotų klasteris,kuris sėkmingai nuėjo į AKMENĘ,o Mažeikiai liko prie suskilusios gelgos, Mažeikiuose statosi tik prekybcentriai ant kiekvieno kampo,kad ir toliau išnaudotų mūsų gyventojus mokant jiem minimalią algą

 45. to Aha parašė:

  todėl ir drąskosi socdemai ir kita šutvė, kad tik valdžią išlaikyt. Nes atėję kiti žmonės tikrai užsakys auditą ir išsiaiškins, kiek kainavo Bugenių bendruomenės centras, nereguliuojantys šviesoforai, stovėjimo aikštelė miesto pakraštyje, 5kalnų parkelis ir t.t. ir pan., kiek turėjo kainuot ir kam tai buvo naudinga.

 46. Vaidas to mazeikiskis parašė:

  Jo, visai nieko nedarant, ne tik kad investicijos neateis, bet net viesasis sektorius pabegt i mazesni miesteli (Telsius) baigia. Taip taip, ramumas svarbiausia. Ramiai tuoj ir ligonine iseis. Tikrai nera man Rimkiene deive ir dedamas jai balsa, as balsuosiu ne uz ja, bet pries „darbstuji“, „ramuji“ Teni. O investiciju pritraukimu i rajonus, nesuinteresuotos pacios tarybos, paziurekit kas ten sedi ir ar jie noretu rimtu konkurentu, nes saviems darbuotojams tures moket panasias algas, o cia jau nuostoliai ir naujam X6 taip greit neuzkalsi. Ir visuose rajonuose tas pats.

 47. mažeikiškis parašė:

  Mano asmenine nuomone, meras turi būti telkiantis žmogus, o ne destruktyvus(i), egocentriškas, netaktiška(as), nebrandi asmenybė, Gariūnų turgaus verteiva.
  Ne visada kas šaukia garsiausiai yra teisus, tiesiog nori būti matomas. O jei yra noras tam tikriems kandidatams rūpintis tilto per geležinkelį veikimu, taip vadinamos pigiosios reklamos, tai yra dar ir seniūno pozicija, būtų daugiau naudos.
  O apie investicijas gal jau nebesvaikim, ką? Nebereikia to opiumo, tuščiažodžiavimo. Jei per tiek metų visuose mikroskopiniuose Lietuvos miestuose atsirado bent po vieną investitorių, o čia net negirdėt apie tai, tai gal nebeverta aušinti tuščiai burnos, kad meras su komanda juos ims ir pritrauks. KADENCIJOS TAM NEUŽTEKS, MAŽUČIAI. Kam buvo reikalas plėstis tas spėjo, o kiti nerizikuos tokiu laikotarpiu nuo 2020 metų investuoti.

 48. Vaidas parašė:

  Permeciau pasisakymus, tai valstieciu atstovas kaip ne ten pataikes. Tenys kokius darbus tes? Tipo klasteriu pritraukima, viaduku, sporto, centru statyma? Jau patikejau…..Toliau Rimkiene, bent jau vienintele kalba apie investiciju i rajona pritraukima, kas dabar aktualiausia. Beje, garbingas zmogus, viesai prisizadejes kazka padaryt ir tu pazadu neivykdes, mazu maziausiai atsiprasytu. Bet garbe, beje kaip sazine, dar reikia turet. Ane Teny?

 49. Aha parašė:

  Socdemai geriausi. Va pas mus Bugeniuose socdemu deka baigiamas aptvarkyt tvartelis – bendruomenes namai. Tvartelis standartinio dydzio, tik primurijo katiline, nutinkavo isore, siferi pakeite mansarda gipskartoniu isklojo, nudaze. Visa tai sukainavo be keliu euru 150 000 Euru !!!!! Kas bent minimaliai apie statybas supranta, pamate atliktu darbus ir ju kokybe, pasakytu – KOSMOSAS. Bet cia „vsio zakonno“. Ura tovarisci.

 50. Rinkėjui parašė:

  Už Rimkienę gali balsuoti tik tokio mąstymo rinkėjai, kokie Gargžduose pastoviai balsuoja už Gražulį. Jei norit nuolatinio cirko, galit balsuoti.

 51. Rinkejas parašė:

  Rinksim p. Rimkiene,nes jos kaip velniai kryziaus bijo ir juodina dabartiniai,matyt yra ko bijoti.

 52. Shiusha parašė:

  Sunku patiketi, kad socdemai nera numate administracijos direktoriaus kandidaturos

 53. P.S. parašė:

  Ką tik va gavo darbuotojas laišką su autobastiono išieškojimu. Bauda kaip bauda. bet neblogi ir procentėliai priskaičiuoti. Niekas nieko neinformavo, o laiškas ateina su dviguba skola, ir manau kad teks padvigubintą sumą net sumokėti.

 54. to žinovas parašė:

  be Rimkienės nieko ten nebūtų padaryta tame skate parke. Seniūnija net nesugebėjo organizuot šiukšlių išvežimo iš po išardyto gremėzdo. Patys „Vaidva“ viską darė. Net už šiukšlių utilizavimą mokėjo. Ši informacija iš pirmų lūpų, o ne melas, kurį tu rašai, žulikų užsakymu

 55. žinovas parašė:

  Rimkienė visur akcentuoja,kad nugriovė Skate parką tai juk pati pasiprašė,kad nori pasireklamuoti tai pagal demokratija jai buvo sudaryta galimybė.Nori prašau,seniūnija gali patvirtinti kaip prašėsi,o kaip rusų patarlė sako „Griauti – ne statyti“(Lomat ni strojit)Giriasi,kad tik jos dėka prasidėjo kiemų renovacija,bet juk suplanuotus darbus atliko savivaldybės specialistai,sudaryta darbo grupė ir konkurso būdu parinktas rangovas.Rimkienė lėšų neplanavo ir finansavimo šaltinio neatnešė,o tik nuolatos lakstė po remontuojamus kiemus ir nušilusi reklamavosi.Tai kaip ji drįsta visus nuopelnus prisiskirti sau – gėdos jausmo nė už surūdijusį skatiką.Taigi čia ne kas kita kaip lipimas visems dirbusiems ant galvos….aš….aš….aš Na žodžiu tik laiko klausimas kada kaip ta kiaulė taupyklė susprogs besipuikuodama.

 56. Kaži parašė:

  Rimkiene kandidatuoja i merus,o kaži ar jos vyro valdomas Autobastionas sažiningai dirba,nera juodosios buchalterijos ypač pardavinejant konfiskuotus automobilius? :D

 57. Karolina parašė:

  Kam pas psichologą nueiti reikėtų, tai tik rinkėjams, žadantiems balsuoti už Rimkienę.

 58. realistas parašė:

  Visų kandidatų į merus atsakymai pagirtini, bet tikrai su apmaudu noriu atkreipti dėmesį į dabartinio mero atsakymus – jei ir toliau už tokį darbų tęstinumą balsuosime, tai ir vėl stagnacija garantuota, nes niekur/niekaip, nieko toliau nėra nueita per dvi kadencijas kaip tik nepamatuotų pažadų dalinimas, gyvenimas iliuzijose bei jokios ateities vizijos ar vystymo strategijos Mažeikiams ir mažeikiečiams. Jei taip ir toliau tęsime tokius darbus neliks Mažeikių Lietuvos žemėlapyje. Todėl tvirtai galiu pasakyti, kad toks darbų tęstinumas yra NEPRIIMTINAS>

 59. kvarkpagalis parašė:

  geriausi kandidatai is teisiamų partijų- Tvarka ir teisingumas ir Darbo partija. Man net gėda būtų prisipažint, kad žulikų partijoms priklausau. O tie į merus raunas. Kad tik prie lovio. Ir vėl vogt ruošiatės?
  :DDDD

 60. Laimonas parašė:

  Į merus- tik Rimkienę.
  Net būdama Savivaldybės Tarybos opozicijoje sugeba atlikt darbus, kuriuos turėtų atlikt meras jr jo komanda- išgriovė vaikus žalojantį “skate parką”, kurio niekaip nesugebėjo panaikint dabartinis meto kėdės trinėjas. Jos dėka pagaliau pradėti remontuoti kiemai. Jos pastangos parodė mums visiems, kaip iš mūsų vagia ir žadėjo vogti adminturai. Jos iniciatyva buitinių dujų vartotojai galėjo atsijungt nuo sauridos, kai užkėlė plėšikiškus mokesčius, išaiškino Sodų mokyklos direktorės vagystes. Maža?
  Kuris iš kandidatų ką nors panašaus padarė dėl Mažeikių ir mažeikiškių?
  Demokratija- kiekvieno teisė laisvai pasirinkti, bet rinkitės atsakingai. Pakanka pažadų, kaip dabartinio kėdtrynio- klasteriai, arenos. Dar daug ko išgirsim. Rinkimai tik prasideda. Bet rinkim ne ausim, o akim- pagal jau padarytus darbus!
  Linkiu Linai Rimkienei ir jos komandai sekmės ateities darbuose. Tikiu, kad su Jumis Mažeikiai suklestės????????

 61. Jop to Rebusas parašė:

  Tamsta ramybe su stagnacija maisot? Teniui tai tikrai ramybe patinka – ramu, jokiu nesamoningu klasteriu, jokiu sporto centru, jokiu viaduku…Stebites ko jaunimas is cia nes mesas? Gi ramybes norit…..

 62. Pagrandukas parašė:

  Iš naftos išėjau, iš merų išėjau, iš viceministrų išeisiu. Klausimas: Vidmantai, gal pas psichologą nueiti reikėtų?

 63. Rebusas parašė:

  Rinkimuose dėl kėdės į seimą Rimkienės portretais buvo nukabinėti kone visų pagrindinių gatvių stulpai,Nepadėjo.Įdomu kaip bus šį kartą dėl mero kėdės ?Gal portretai skraidys su dronais.Neilgai liko laukti jau kitą savaitę pamatysim išmonę ir nerealių,nepamatuotų pasiūlymų šou.Rinktis tikrai bus iš ko.Svarbu atskirti dundesį nuo realybės.

 64. NUOMONĖ parašė:

  Vyriškiai kandidatai į mero posta pasisakė santūriai,dalykiškai,na o moteriškė stiliuje daug daug visko ir kartu nieko apčiuopiamo.

 65. skaitytoja parašė:

  nieko neturiu prieš p.Rimkienę,bet manau,kad viena yra kritikuoti kitus ir iškelti trūkumus,o kita vadovauti rajonui.tų problemų ir jai būnant meru tikrai bus ne viena.O taryboje meras turi tik vieną vienintelį balsą.Pirmiausia turbūt turėtų būti patirtis,o pas ponią nelabai man atrodo jos yra.Kas kita V.Macevičius, be to kiek atsimenu ,tai jis atsisakė parduoti Mažeikių Naftą už 1 lt. geriau išėjo iš darbo. Tai manau ,kad jam rūpėjo Mažeikiai.

 66. Ona parašė:

  Man labai įdomu, kiek Mažeikiams davė Macevičius dabar, būdamas viceministru? Kiek projektų padėko įgyvendinti ir t.t
  Rinkt į merus dėl kažkokių praeities sentimentų- totalus marazmas.
  Geresnės kandidatės nei p. L.Rimkienė Mažeikiai dar nėra turėję. Tai žmogus- drąsiai stohantis į žmonių pusę, viešinantis tai, kas dabartinei valdžiai neparanku.

 67. Siaip parašė:

  Sita vieta, kurioje isikure Mazeikiai, kazkokia uzkeikta pelke. Va vien jau Mazeikiu meras ir Seimo narys nuo Mazeikiu, nu tragedija kazkokia. Dievulis turbut kaip bausme juos atsiunte. O kur dar visas vis dar besipleciantis savivaldybes pastatas, su jame dirbanciais „savo sriciu profesionalais“………….Va ir sliauzia mazeikiskia investiciju i Lietuva dugne. Ai nu gal ir ne dugne, Salcininkuose truputeli baisiau…

 68. juzefai parašė:

  supratau brangioji, kad tai dar vienas senas pirdžius

 69. Juzefa parašė:

  Jei nežinai brangioji tai Macevičius buvęs Mažeikių elektrinės direktorius,naftos gamyklos direktorius,Mažeikių meras,elektros tinklų direktorius….viceministras.Tai ūkiškas,energingas,tvirtas vadovas,supratingas žmogus.Tokio ir reikia Mažeikiams…….

 70. juzefai parašė:

  Kas toks tas Macevičius yra ir prie ko Mažeikiams jis?

 71. Ne tas pats parašė:

  Man ne tas pats, kas ves mūsų miestą į šviesų rytojų! Tik kada turėsim progų išgirsti tas gražias giesmes kandidatų? Negi Mažeikiuos merų rinkimai bus tik Santarvėj?

 72. juzefa parašė:

  Čia aš matau vienintelį kandidatą į rajono merus – energetikos viceministrą Vidmantą Macevičių.

 73. to Merams parašė:

  Tai kad, didžiajai daugumai pašalpų gavėjų joks darbo vietų kūrimas nepadės – apie darbą šita kategorija net girdėti nenori. Va, jei pašalpas kokius 3 kartus padidintų, tada tikrai patenkinti būtų :-)

 74. Ar ilgai parašė:

  Ar,ilgai dar tyčiosites iš žmoniu,moka mokeščius kol dirba,o kai palieka be darbo,reikia už pašalpas atidirbt,kaip gedos neturit :D

 75. Konfederatas parašė:

  Balsuočiau už kandidatą, kuris mokėtų susikalbėti su čiabuviais

 76. Merams parašė:

  Esamas ir busimi-pirmiausia nueikite i pasta ir paziurekite kokios eiles kasdien laukia pasalpu.Paziurekite pasalpiniams i akis ir pamastykite,ka gero nuveikete,kad tos eiles sumazetu,pasigirkite,kiek sukurete nauju darbo vietu.Kada Mazeikiuose bus nebereikalinga darbo birza su gigantiskom patalpom,kada sumazes bedarbyste, kada nebevarysit jaunimo i uzsieni,pamastykit.

 77. kokiam parašė:

  O baltutis kaip…

 78. mažeikiškis parašė:

  Ponia būtų tragedija Mažeikiams 2X.

 79. Mazeikiai parašė:

  Tenys vel meras,cia jau butu Mazeikiams TRAGEDIJA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto