***PAPILDYTA*** Stalo tenisininkai išsiaiškino stipriausiuosius

Mažeikiškių tradiciškai organizuojamą turnyrą šiemet laimėjo Arnoldas Domeika. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=28 template=caption]Senamiesčio pagrindinės mokyklos sporto salėje ketvirtadienio popietę prasidėjo stipriausių rajono stalo tenisininkų turnyras. Tai paskutinis šiais metais sporto renginys Mažeikiuose.
Turnyrą laimėjo dabar Vokietijoje žaidžiantis Arnoldas Domeika. Jis finalinėje dvikovoje po atkaklios kovos rezultatu 3:1 nugalėjo Marių Bučį. Trečiąją vietą iškovojo Tonetas Domeika, ketvirtas liko Faustas Rozga.

Jau tradiciniu tampantį turnyrą organizavo stalo teniso klubas „Vijurkas“, jo tikslas – išsiaiškinti stipriausią mažosios raketės meistrą mūsų mieste.
Organizatoriai pažymi, jog turnyre rungtyniaus ir du pirmąsias vietas šiais metais Lietuvos stalo teniso reitinge užimantys mažeikiškiai – visus metus pirmosios pozicijos neužleidęs M. Bučys ir antruoju numeriu įrašytas A. Domeika. Jėgas išmėgins ir kiti šalies stalo teniso lygose rungtyniaujantys mūsų miesto atstovai. Į turnyrą sugrįžo ir Vokietijoje žaidžiantis T. Domeika, kuris šiuo metu šalies reitinge užima 22-ąją vietą.
Visi sportininkai suskirstyti į pogrupius, stipriausi du dalyviai iš keturių pogrupių pateks į finalinį aštuntuką, kur bus žaidžiama minuso sistema – pralaimėjęs žaidėjas pasitrauks iš varžybų. Finalinėse dvikovose bus kovojama dėl pirmosios ir antrosios bei trečiosios ir ketvirtosios vietų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto