Į varžybas veja noras pajudėti

Gardine Lietuvos delegacija, kurioje buvo ir trys mažeikiškiai, iškovojo 27 pirmąsias vietas. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Noras bendrauti, turiningas laisvalaikis, judėjimas – tokiais tikslais vadovaudamiesi mažeikiškiai startuoja veteranų lengvosios atletikos vasaros turnyruose.

Lietuvos lengvosios atletikos veteranų vasaros sezono atidarymo varžybos vyko Kvėdarnoje. Norą pasivaržyti ir pabendrauti išreiškė keturi mūsų miesto atstovai. Visi jie grįžo su apdovanojimais.
Milda Zubavičienė tarp jauniausių atletų (35–39 metų amžiaus grupės) užtikrintai nugalėjo 200 ir 400 metrų bėgimo distancijose. 200 metrų bėgimo rungtyje antrą vietą pelnė Sandra Mitkevičienė. Toje pat amžiaus grupėje esantis Saulius Prielgauskas dvi distancijas įveikė per vieną dieną. 3000 metrų bėgime jis užėmė pirmą vietą, o 1500 metrų – trečią.
Vyresniųjų sportininkų grupėje rungęsis 59-erių metų Juras Valinauskas šuolio į aukštį rungtyje buvo antras, tokį pat apdovanojimą jis pelnė ir šuolio iš vietos rungtyje, granatos metimo rezultatas – penkta vieta.
J. Valinauskas „Santarvei“ sakė, kad į veteranų varžybas vyksta jau penkerius metus. Kovą jis dalyvavo Europos uždarų patalpų pirmenybėse Lenkijoje, tačiau tarp prizininkų nepateko.
„Norisi pajudėti, pramiklinti raumenis, o kartu susitikti su bendraamžiais, pabendrauti. Smagu, kai dar ir rungtys neįprastos – granatos metimas, šuolis iš vietos“, – tvirtino J. Valinauskas.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.