Idėją atkurti Mažeikiuose kiną entuziastai pavertė tikrove

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Šeštadienį į pirmąją filmo peržiūrą Mažeikių kino mėgėjus pakvies Vydūno gatvėje įsikūręs Kino klubas. Jo idėją subrandino ir įgyvendina viešosios įstaigos „Pirmas kadras“ nariai, besiviliantys, kad mažeikiškiams ši originali kino salė patiks ir taps viena mėgstamiausių turiningo laisvalaikio  vietų.

Suvedė bendra idėja

„Mes, Brigita, Giedrė ir Arūnas, kaip ir tu – mylime kiną. Suvesti ir suvienyti bendros idėjos, nusprendėme įkurti kino klubą, kuriuo siekiame sukurti jaukią atmosferą esamiems ir būsimiems kino mylėtojams bei pasiūlyti filmų kiekvienam skoniui ir kvapui“, – pristatydami save interneto tinklalapyje mazeikiukinas.lt rašo Kino klubo įkūrėjai.
Tie „mes“ – tai komunikacijos ir informacijos specialistė, įstaigos „Pirmas kadras“ vadovė Brigita Kateilienė, meno vadybininkė Giedrė Kazlauskytė bei turizmo ir laisvalaikio vadybininkas Arūnas Murauskis.
Brigita ir Giedrė pažįstamos seniai, nes kartu mokėsi, o Arūnas prie jų prisijungė ir puikiai pritapo. Tad Brigita visą trijulę vadina mišria, bet labai gera komanda.

Pažino kino specifiką

Į LRT jaunų žmonių verslumui skatinti skirtą projektą įsijungti mažeikiškiams pasiūlė Darbo birža. Iš pradžių buvo šešių žmonių komanda, dabar liko tik trys, kurie su projektu tebedirba iki šiol. Visa projekto veikla pagal duotą laiką tęsiasi tris mėnesius ir šį šeštadienį jo rezultatus pamatys Mažeikių visuomenė.

Plačiau apie tai skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

13 Atsakymų į “Idėją atkurti Mažeikiuose kiną entuziastai pavertė tikrove”

 1. petras parašė:

  su tokiais kino klubais ir repertuarais filmu,tai juokas vienas :D

 2. Šaunuoliai! parašė:

  Taip ir toliau!Tokių žmonių reikia pasauliui!Dabar pagaliau šalia kino teatras bus.O ankščiau į Akropolius gaudavai važiuot,kad filmą pažiūrėtum.

 3. hm parašė:

  O 3D bus?

 4. Vidas parašė:

  Šaunuoliai! Sveikinu vien už iniciatyvą ir norą kažką padaryti!
  Tik gaila, kad salė prilygsta namų aplinkai (bent taip atrodo iš nuotraukų). Sėdėti (gulėti) ant tokių fotelių geriau ir jaukiau namie.
  Įdomu, kada Mažeikiai pribręs geresnei salei?

 5. Sandra parašė:

  Norisi palinkėti šiam šauniam jaunimui tiktai sėkmės, šaunuoliai ir idėja yra šauni, linkiu dar daugiau įdomių idėjų įgyvendinimo.
  O niurzgalių norisi paklausti: O ką jūs padarėt, įgyvendinot, pasiūlėt?

 6. pachmielingas parašė:

  reiktu pasidomet kaip ten su sertifikatais ir kitais reikalais … o siaip manau pramoga labiau botanikams pagal sales kokybe

 7. Kiškis parašė:

  Išties džiugią žinią pateikė šių šaunuolių komanda! Puiki idėja ir vietą gerą parinko ir svarbiausia – įgyvendino. Na, o dėl kino klubo dydžio – didžiausias impulsas veikti ir yra,kad gali mąstyti toliau, kurti planus ir dirbti toliau – daugybė galimybių vystytis ir augti čia Mažeikiuose. Jug jei būtų „gatavai“ viskas užbaigta, būtų nyku. Dideli dalykai statomi iš lėto ir palengva. Sėkmės,sėkmės ir dar kartą sėkmės! :)))

 8. :)) parašė:

  Miesto valdžia tualetus stato:))))

 9. Jolanta parašė:

  Kvailai skamba, kai tokias idėjas turi plėtoti entuziastai, bet ne valdžia. Bent jau paremtų jaunimo iniciatyvas. Gėda

 10. Šaunuoliai parašė:

  Aišku, kino teatras megėjiškas, ir tokio dydžio miestui yra per mažas, BET, pradžia labai gera, ir linkiu plėsti savo iniciatyvą!

 11. morta parašė:

  Saunuoliai !!! O ka mano miesto valdzia,kai jaunimas toks mastantis,kaip gerinti jaunimo uzimtuma? Kuo jus jiems prisidejote?

 12. super parašė:

  Ačiū.
  Palaikykime šią puiką idėją…eikime žiūrėti kino filmų.

 13. :) parašė:

  Šaunuoliai!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto