Ieškomas dvi mašinas apgadinęs vairuotojas

Nuotrauka iš policijos archyvo

Nuo metų pradžios Mažeikių rajone net 71 vairuotojas, įvykdęs eismo įvykį, nelaukė nei apgadintos mašinos savininko, nei pareigūnų ir spruko iš avarijos vietos. 39 tokius „bėglius“ policijai jau pavyko nustatyti.

Vien spalio mėnesį iš eismo įvykio vietų spruko septyni avarijų kaltininkai, tris iš jų pavyko nustatyti. Pasak policijos pareigūnų, šis skaičius yra nemažas – pavyzdžiui, sausį buvo ieškoma trijų avarijas įvykdžiusių vairuotojų, tiek pat ir vasarį. Šiuo atžvilgiu „pirmauja“ rugpjūtis, kai atsakomybės tokiu būdu bandė išvengti trylika asmenų.
Pirmasis „bėglys“ jau užfiksuotas ir šį mėnesį. Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai atlieka tyrimą dėl lapkričio trečiąją Pavasario gatvės devynioliktojo namo kieme įvykusio eismo įvykio. Jo metu galimai žalios spalvos ne Lietuvoje registruotą automobilį vairavęs asmuo apgadino du stovėjusius automobilius „Opel Zafira“ ir „Audi A6“ bei iš įvykio vietos pasišalino.
Kiek policijos pareigūnams pavyko sužinoti, avarija įvykdyta „Audi“ markės automobiliu, jo vairuotojas galimai buvo apsvaigęs.
Gyventojų, mačiusių minėtą eismo įvykį ir galinčių suteikti bet kokios informacijos apie pasišalinusį automobilį ar jo vairuotoją, policija prašo pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Nerijui Gurauskui telefonu (8 443) 98 083 arba atvykti į policijos komisariatą, 214 kabinetą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto