Iki prizininkų pakylos merginoms pritrūko labai nedaug

Pirmą kartą žaidusios didįjį futbolą, mažeikiškės finaliniame etape liko ketvirtos. Nuotrauka iš komandos archyvo

Šių metų startus mažeikiškės „Triumfo“ futbolininkės jau baigė – dvejose pirmenybėse užimtos ketvirtos vietos.

Pritrūko patirties

Kauno nacionalinės futbolo akademijos aikštyne vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių mergaičių futbolo finalo ketverto varžybos, į kurias pateko Vilniaus ir Alytaus miestų, Jonavos ir Mažeikių rajonų ekipos.
Mažeikiškės (žaidynėse teisę startuoti turėjo penkiolikmetės ir jaunesnio amžiaus futbolininkės)  teisę žaisti finaliniame etape iškovojo savo pogrupyje nepatyrusios pralaimėjimo bei įveikusios Klaipėdos, Gargždų ir Plungės atstoves.
Deja, finalas joms susiklostė nesėkmingai – Alytaus komandai pralaimėta 1:4 (įvartį pelnė Gabrielė Putraitė), Jonavos – 0:3, Vilniaus – 1:3 (pasižymėjo Rimantė Jonušaitė).