Ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės dalyvavo sąskrydyje

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Penktadienį Tirkšlių pušyne vyko Mažeikių ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio organizuotas sąskrydis. Į renginį susibūrė gausus būrys mūsų miesto ir rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų bendruomenių narių, pedagogų.

Tokio kas trejus metus rengiamo sąskrydžio organizatoriai tvirtina, kad svarbu pabūti kolegų, bendraminčių būryje ir pasisemti gerų emocijų bei patirčių.

Vis daugiau dalyvių

Trečiąjį kartą Mažeikių ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio organizuotame sąskrydyje dalyvavo per 130 ikimokyklinių ugdymo įstaigų atstovų.

Sąskrydžio tikslas – sujungti bendruomenę, skatinti bendrystę, bendradarbiavimą.

Pasak renginį organizavusios Mažeikių ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pirmininkės, lopšelio-darželio „Buratinas“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Algitos Rūdienės, kasmet į sąskrydį atvyksta ir taip mokslo metus užbaigia vis daugiau ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės narių.

Reikalinga bendrystė

A. Rūdienės teigimu, panašūs sąskrydžiai

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Pažymėti:
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content