Ilgąjį savaitgalį – sustiprintas patruliavimas

Nuotrauka iš VRM archyvo

Ilgąjį savaitgalį, gegužės 1–3 dienomis, Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas didina patruliuojančių pareigūnų pajėgas. Siekiama, kad būtų užtikrinta viešoji tvarka, laikomasi karantino reikalavimų.

Tvarką prižiūrės 8 pareigūnų ekipažai

Kaip „Santarvę“ informavo Mažeikių rajono policijos komisariate, tomis dienomis tvarką tiek rajone, tiek mieste prižiūrės 8 policijos ekipažai, vyks viešas ir neviešas patruliavimas, drauge su policijos pareigūnais patruliuos ir sustiprintos Lietuvos šaulių pajėgos.
„Vykdysime viešųjų erdvių (parkų, skverų ir kitų mėgstamų mažeikiškių susibūrimo vietų) kontrolę, stebėsime kapines ir jų prieigas, kontroliuosime pramogų bei prekybos vietas.
Taip pat užtikrinsime tų vietų, kur jau anksčiau buvo smurto artimoje aplinkoje atvejų, kontrolę, stengsimės, kad aukos, patyrusios smurtą, būtų saugios“, – objektus, kur pirmiausia lankysis pareigūnai ir jų pagalbininkai, vardijo Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Žiūrės, ar laikomasi taisyklių

Pareigūnai primena, kad: parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose būtina lankytis ir būti ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius; būtina laikytis didesnio nei dviejų metrų atstumo ir trumpesnio nei 15 minučių kontakto; viešosiose vietose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius).
Kaip informuojama Vyriausybės pranešime, palengvinto karantino sąlygomis kaukes viešose vietose privalo dėvėti visi vyresni nei 6 metų amžiaus žmonės. Išimtis, kaip ir iki šiol, taikoma valgant ir geriant lauko kavinėse, taip pat kaukių nebereikia dėvėti profesionaliems sportininkams treniruočių metu, kaimo vietovėse.
Pareigūnai linki gražaus ilgojo savaitgalio bei tikisi žmonių atsakingumo, ragina būti drausmingiems, gerbti ir saugoti save bei aplinkinius, vykdyti policijos pareigūnų reikalavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto