Ilgapirščių taikinys – automobiliai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šį savaitgalį mūsų mieste užregistruotos dvi vagystės, kurių metu ilgapirščiai nuostolių pridarė automobilių savininkams.

Vagis sugundė grotuvas

Šeštadienį pastebėta, jog vagys buvo įsibrovę į Ventos gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, paliktą automobilį „VW Golf“. Atrakinę transporto priemonę, ilgapirščiai pagrobė muzikos grotuvą bei automobilio dokumentus. Padaryta turtinė žala tikslinama.
Tai ne pirma šiais metais tokio pobūdžio vagystė – nuo vagišių jau nukentėjo prie namų Sodų ir Žemaitijos gatvėse paliktų automobilių savininkai.

Neberado automobilio

Sekmadienį pareigūnams pranešta, kad šeštadienio pavakarę dingo 52-ejų metų mažeikiškei priklausantis automobilis „Honda Civic“, įvertintas 500 eurų. Transporto priemonė, prieš jos pasigendant, stovėjo namo kieme Skuodo gatvėje.
Pernai mūsų rajone buvo pavogti aštuoni lengvieji automobiliai, šiais metais tai jau antra tokio pobūdžio vagystė – sausį iš Sodų gatvės dingo automobilis „VW Golf“.

2 Atsakymai į “Ilgapirščių taikinys – automobiliai”

  1. Agirdi parašė:

    To is vilnas mazeikiu neligink su vilniaus kaimu mazeikiai tai pramonines strategijos miestas uz 5m.naftos tanklaiviai svartuosis juodeikiuose kitiems kaimams tik pasvajot apie tai.

  2. Ha parašė:

    O kokiam cia kaime buvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto