Ilgasis savaitgalis neapsiėjo be smurto

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Per tris šventines dienas rajono policijos komisariate buvo pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir trys ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo. Be incidentų neapsiėjo ir Valentino diena.

Ketvirtadienį, vasario 15 d., pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl išvakarėse, per Valentino dieną, Plėnakiuose tarp giminaičių kilusio konflikto. Pirmu įtariamuoju tapo 63-ejų metų vyras, namuose konflikto metu galimai smurtavęs prieš 81-erių metų moterį. Jis buvo sulaikytas ir išvežtas į Šiaulių policijos areštinę. Grįžęs iš areštinės, vyras nuvyko apžiūrai į Regioninę Mažeikių ligoninę, o po to kreipėsi į policiją, pareiškime teigdamas, kad tą pačią dieną Plėnakiuose jį sumušė 37-erių metų giminaitis.

Vasario 16 d., penktadienį, penktą valandą ryto, Sodų gatvės namo bute neblaivus (2,48 promilės) 41-erių metų vyras sumušė 46-erių metų moterį, kuri po medikų apžiūros Regioninėje Mažeikių ligoninėje išleista gydytis ambulatoriškai, o chuliganas buvo sulaikytas ir išvežtas į areštinę.

Tą patį vakarą areštinėje atsidūrė ir 33-ejų metų mažeikiškis, kuris blaivumą tikrintis atsisakė. Jis įtariamas apie devintą valandą vakaro Taikos gatvės namo bute sumušęs neblaivią (2,52 promilės) 68-erių metų moterį, kuri į gydymo įstaigas nesikreipė.

Šeštadienį, apie pusę dviejų nakties, Draugystės gatvės namo laiptinėje nuo nenustatytų asmenų nukentėjo 31-erių metų neblaivus (2,83 promilės) vyras. Po medikų apžiūros jis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Dar vienas mūsų miesto gyventojas tą pačią dieną nukentėjo Tyliosios gatvės namo laiptinėje – iš matymo pažįstamas asmuo jam smogė į veidą. 25-erių metų nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto