Ilginamas mobilaus punkto darbo laikas

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Regioninė Mažeikių ligoninė, reaguodama į gyventojų nepasitenkinimą bei didėjantį užsikrėtimų koronaviruso infekcija skaičių, ilgina mobiliojo patikros punkto darbo laiką. Tikimasi, kai tai padės išvengti ilgo laukimo prie testavimosi vietų. Iki šiol mažeikiškiams išsitirti, ar jie neserga COVID-19 liga, tekdavo važiuoti į Telšius ar kitus aplinkinius rajonus, nes Mažeikiuose tokiems tyrimams būdavo registruojama kelias dienas į priekį.
Regioninės Mažeikių ligoninės vadovas Sigitas Kaktys informavo, kad nuo vasario dviem pamainomis dirbs ir mūsų mobilusis punktas. Toks sprendimas priimtas reaguojant į gyventojų nepasitenkinimą ir įstaigos steigėjo pavedimą. Pirmoji pamaina dirbs nuo 7.30 val. iki 11.30 val., antroji pamaina – nuo 11.30 val. iki 15.30 val. Iki 1 minutės sutrumpintas vieno asmens aptarnavimo laikas. Jeigu anksčiau per parą būdavo paimama apie du šimtus ėminių, tai, pakoregavus darbą, tikimasi, kad tai leis per dieną atlikti iki 400–450 PGR testų.
Tačiau yra ir kita medalio pusė: darbo apimtys plečiamos, reikalavimų ir atsakomybės daugėja, o mobiliajame punkte dirbantiems ar testavimosi laukiantiems žmonėms sąlygos negerėja.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto