Ir patyrusiems vairuotojams koją pakiša alkoholis

Geležinkelio bėgius juosiančią tvorą Židikų gatvėje sugadino kol kas nenustatytas automobilis. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Paskutinę sausio dieną dviejų avarijų priežastimi tapo ne žiemiškos eismo sąlygos, bet vairuotojų girtumas.

Prigulė atsipūsti?

Apie ketvirtą valandą ryto policijai buvo pranešta, kad Žagarėlės gatvėje trys vyriškiai bando iš griovio išstumti jame įstrigusį automobilį „Dodge“. Nuvykus į įvykio vietą pareigūnams įtarimą sukėlė nuo vairuotojo sklindantis alkoholio kvapas. Alkoholio tikrintuvu 23-ejų metų N. J. nustatytas 1,57 promilės girtumas, vairuotojo pažymėjimo vaikinas taip pat neturėjo – už kelių eismo taisyklių pažeidimus jis jau yra laikinai atimtas.
Apie pusę šešių vakaro žmonės pastebėjo, kad kelyje Mažeikiai–Skuodas ties sankryža į Juodeikius nuo kelio nuvažiavo automobilis „Opel“, durys atsidarė ir vairuotojas išsitiesė ant žemės. Į įvykio vietą išskubėjo ne tik policininkai, bet ir medikai. Pastarųjų pagalbos neprireikė – vairuotojui nebuvo nustatyti jokie sužeidimai ar negalavimai. 35-erių metų S. Ž., kurio vairavimo stažas jau septyniolika metų, koją pakišo alkoholis – jam nustatytas 1,76 promilės girtumas, vyras teigė išgėręs keturis butelius alaus.

Išbėgo du zuikiai

Dvi avarijas rajono patrulių būrio ekipažai įregistravo jau ir vasarį.
Šeštadienį apie trečią valandą nakties kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė priešais važiuojantį automobilį „VW Jetta“, kurį vairavo M. B., staiga išbėgo du zuikiai. Abu gyvūnai buvo mirtinai traumuoti, apgadintas automobilis. Šiame kelio ruože kelio ženklo, informuojančio apie galimybę susidurti su laukiniais žvėrimis, nėra.
Sekmadienį apie ketvirtą valandą nakties pastebėta, kad nežinomu automobiliu ir kol kas nenustatytas vairuotojas Vakarų ir Židikų gatvių sankryžoje neišsiteko posūkyje ir trenkėsi į geležinkelio bėgius juosiančią tvorą. Po avarijos, palikęs sugadintą tvorą ir nulaužtus jos stulpus, automobilis nuvažiavo.

Į kelią – su kvapeliu

Savaitgalį į pareigūnų rankas įvairiomis aplinkybėmis įkliuvo dar trys neblaivūs eismo dalyviai.
Šeštadienį apie antrą valandą nakties, budėdami mieste, policininkai dokumentams patikrinti sustabdė automobilį „Ford Ka“. Prie vairo sėdėjusi dvidešimtmetė V. J. negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo, nes jo nėra įgijusi, o patikra alkoholio tikrintuvu parodė, kad mergina lengvai apsvaigusi – nustatytas 0,75 promilės girtumas. Mažeikiškė teigė išgėrusi butelį sidro.
Tik prasidėjus šeštadieniui policijos ekipažas, važiuodamas keliu Mažeikiai–Plungė–Tauragė,  pastebėjo prieš juos važiavusį ir sustojusį bei avarinę signalizaciją įjungusį automobilį „Audi 100“. Pasidomėjus sustojimo priežastimi, 25-erių metų mašinos vairuotojas V. B. patikino, kad baigėsi degalai, tačiau nuo jo sklidęs alkoholio kvapas pareigūnus paskatino patikrinti jį alkoholio tikrintuvu. Prietaisas parodė 1,04 promilės.
Tą pačią dieną, surengę reidą po rajoną, policijos pareigūnai Palnosų–Ašvėnų kelyje sustabdė mopedą, kuriuo važiavo pastarojo kaimo gyventojas D. K. Vairuotojui nustatytas 0,52 promilės girtumas, be to, jis negalėjo pateikti jokių šios transporto priemonės techninės apžiūros ir draudimo dokumentų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto