Ir vyrai, ir moterys nori to paties, tik bijo…

Keturiasdešimt dvejų metų mažeikiškis Algimantas (vardas pakeistas – V.S.) prisipažįsta turįs medžiotojo instinktą moterims.
Vedęs vyriškis sako niekada neskaičiavęs, kiek turėjęs meilužių, tačiau jų būta labai daug… Tikriausiai daugiau nei šimtas. Tačiau nė dėl vienos nebuvo pametęs galvos, nes jausmai giliai užrakinti, ir nė vienos meilužės neiškeistų į žmoną, vaikus, nes…
KAI IKI KOKTUMO VISKAS PAŽINTA
Visada stengiausi patikti moterims, tačiau jokiu būdu niekada į jas nežiūrėjau kaip į kolekciją. Taip pat stengiausi ir stengiuosi niekada jų neįskaudinti. Žinoma, ne visada tai pasiseka.
Man patinka taip gyventi, nes iš žmonos negaunu to, ką gaunu iš meilužių. Manau, kad taip yra ne man vienam. Dažnai sutuoktiniai į vedybinį gyvenimą pradeda žiūrėti pasyviai, atsiranda monotonija. Rodos, kad viskas iki koktumo yra pažinta, nebeįdomu. O taip norisi ko kito…
Kiekvienas žmogus yra individualybė, todėl kiekvienoje moteryje atrandu kažką naujo, savito, nepatirto. Būna tokių slaptų kertelių, kurios yra atskleidžiamos tik meilužiams. Patekusi į meilužio rankas, moteris labiau atsipalaiduoja nei gyvendama su vyru. Lygiai taip pat būna ir vyrams. Manau, kad sutuoktiniai skiriasi ne vien dėl to, kad nusibosta vienas kitam, tačiau todėl, jog nesistengia pažinti vienas kito.
Bet juk viso gyvenimo neužtektų, kad pažintum žmogų. Mes taip ir dingstame iš šio pasaulio nepažinę vienas kito.
Visada labai didelę svarbą teikiau seksualiniam gyvenimui. Manau, kad nuo jo kokybės didžia dalimi priklauso šeimos darna. Deja, mūsų visuomenėje labai žemas seksualinio išprusimo lygis. Dėl to kaltas auklėjimas, nuolatinis tabu. Gerai, kad nors jaunimas į tai pradėjo žiūrėti kitaip. Gal ateityje bus daugiau laimingų šeimų. Juk neištikimybės problema dažniausiai kyla tada, kai viena arba kita pusė yra nusivylusi.
Neištikimybės problema kyla tada, kai partneriai nesiekia seksualinių aukštumų. O meilužiai stengiasi daugiau ar mažiau įtikti vienas kitam. Aš irgi taip pat darau. Niekada šioje srityje nebuvau egoistas. Vyras bet kada ir su bet kokia moterimi pasieks orgazmą, tačiau moteriai to nebus, jeigu ji nebus paruošta. Šeimyniniame gyvenime tai kartais pamirštama.
Patekti į moters fantazijas nėra sunku. Nereikia klausti, ar jai patinka viena ar kita. Reikia tai pajausti.
Jeigu vyras savimi pasitiki ir jaučia, kad dėl moters padaro viską, vadinasi, taip ir yra. Tačiau jeigu jis mato savo trūkumus, suvokia, kad gali juos ištaisyti, bet jo ego neleidžia to padaryti, tai jau yra blogai. Juk kartais tiek nedaug reikia pakeisti, kad šeima būtų laiminga.
Tobulėti yra visos galimybės, tačiau, žinoma, tam turi būti abipusis noras.
Sakote, kodėl aš nepadedu žmonai atsipalaiduoti? Mano vedybiniame gyvenime tikrai yra problemų, tačiau aš pats stengiuosi duoti žmonai viską, ką galiu. Šiuo atveju kalbu apie lytinį gyvenimą. Niekada neparodau žmonai nepasitenkinimo, kad ji kažko man nepadaro. Tačiau pats stengiuosi ją pažinti.

NENORI LENGVAI PASIEKIAMŲ MOTERŲ
Pasiekti moterį nėra taip paprasta. Tam reikia ir proto, ir praktinių įgūdžių. Protas reikalingas tam, kad matytum žmogų. Aš pats iš vieno moters judesio pastebiu, ko reikia jai. Tačiau juk kiekvienas žmogus yra savitas, nepakartojamas, todėl pasitaikė, kad ir klydau. Iš tikrųjų klydau ne kartą, tačiau visa tai ištaisoma.
Tik nereikia skubėti. Sekse yra įvairių niuansų. Reikia taip „užvesti“ moterį, kad viskas apsiverstų aukštyn kojom, tai yra ne vyras ją temptųsi į lovą, o ji to be galo norėtų.
Dažniausiai moterys slepia savo norus. Dar kartą sakau, kad dėl to kaltas mūsų seksualinis auklėjimas. Beje, dažnai savo norus slepia ir vyrai, nes kartais ir vyrų lytinis išprusimas būna labai žemas.
Nenoriu lengvai pasiekiamų moterų. Dažniausiai siekiu aš. Pastebiu, kad dažnai moteris nori būti pasiekta, tačiau maivosi. Vadinasi, reikia šiek tiek laiko.
Seksualinis gyvenimas yra be galo paslaptingas. Nors ir turėjau daug meilužių, negaliu pasakyti, kad viską moku, viską sugebu ir galiu patenkinti bet kurią moterį. Taip tikrai nėra.
Man įdomus pats ieškojimas. Pavyzdžiui, išeikime į gatvę, kur aš iš dalies jums galėsiu apibūdinti kiekvieną praeivę: kokie veiksmai lovoje jai reikalingi, kokie seksualiniai žaidimai jai labiausiai galėtų patikti. Daugiau galėčiau pasakyti ją palietęs, o dar daugiau – pabendravęs su ja.
Sutuoktiniai ar meilužiai jau iš ryto turi pradėti ruošti partnerį vakaro sueičiai. Mes kiekvienas privalome įvaldyti gundymo meną. Kiekvieną laisvą nuo darbo valandėlę turime galvoti apie jį ir laukti būtent jo. Kai pažįsti žmogų, kai žinai, kokie dalykai jį aistrina, kokie žodžiai seksualiai nuteikia, būtent visa tai ir pasitelki. Juk visi tie žodžiai, veiksmai lieka pasąmonėje, todėl susitikęs vakare lauki veiksmų.

KAI ATSIRANDA TRAUKA, ALCHEMIJA
Tikrai negaliu užvaldyti kiekvieną moterį, nes ne visoms patinku. Lygiai taip pat ir man ne visos moterys patinka. Pirmiausia nemėgstu lėlių. Lėlė visur ir visada yra tik lėlė, šalta, tuščia, dvasiškai negraži. Žinoma, būna potraukis tik moters išvaizdai. Tačiau dažniausia vien dėl išvaizdos užmezgami trumpi santykiai tam, kad patenkintum lytinį geismą.
Mane žavi moters paslaptingumas. Nereikia to suprasti tiesiogine žodžio prasme. Man moters paslaptis yra gebėjimas gundyti vyrą, tačiau kai tai daroma su vidine šiluma ir jokiu būdu ne atvirai. Tai yra, kai atsiranda žodžiais sunkiai nusakoma trauka, alchemija. Atviras gundymas man nėra patrauklus. Atsiskleisti reikia po truputį, stebinant vienas kitą.
Taip pat vyrą traukia moters žvilgsnis. Nuostabu, kai jame gali įžvelgti susidomėjimą tavimi, nejučia atsiradusį spindesį. Aplinkiniai galbūt to žvilgsnio ir nepastebės, tačiau šiek tiek seksualiai išprusęs vyras jį būtinai supras.
Labai svarbus moters gebėjimas bendrauti, gebėjimas atskleisti vidinį grožį. Tai dažniausiai būdinga išsilavinusioms moterims. Tiesa, dažnai būna, kad moterys vaidina rodydamos savo intelektą. Prisirenka svetimų frazių, įvairiuose žurnaluose spausdintų patarimų ir visu tuo stengiasi manipuliuoti. Tačiau protingas vyras anksčiau ar vėliau tai supras.
Moteris vyrą gali patraukti savo eisena, grakštumu. Iš kūno judesių apie ją galima pasakyti labai daug. Bet ir vėl – tai pirmiausia bus seksualinis potraukis, o juk mums, vyrams, jis labai svarbus.
Žinoma, negalima pamiršti ir lovos. Čia ji turi būti karšta, aistringa, nesigėdydama duoti valią jausmams.

JAUSMAI GILIAI UŽRAKINTI
Su moterimis susipažįstu labai paprastai. Galiu gatvėje užkalbinti bet kokią moterį ir jai pasakyti būtent tai, kas jai patiks. Nežinau, iš kur tie žodžiai atsiranda. Tiesiog tuo metu išplaukia iš pasąmonės. To nesieju su patirtimi. Tai tiesiog šeštas pojūtis, pasufleruojantis tuo metu svarbius žodžius. Iš tikrųjų nėra buvę, kad kuri užkalbinta moteris mane pasiųstų…
Vien lova moters nepririši prie savęs. Yra bendra visuma: dėmesys, mokėjimas matyti ir daryti tai, kas ją lepina, audrina. Yra daug niuansų, kurių nesugebėsiu išvardyti.
Aš neieškau aukų. Galbūt todėl ir medžioklė sekasi. Jeigu matau, kad galiu pakenkti moteriai, stengiuosi su ja nesuartėti.
Jeigu to nepastebiu, netramdau savęs. Juk moteris taip pat turi galvoti.
Nuostabu, kai partnerius sieja abipusiai jausmai. Be jausmų lytinis aktas netenka pusės savo žavesio. Mano jausmai giliai užrakinti. Taip, iš dalies esu širdžių ėdikas, tačiau niekada nieko nežadu moteriai. Į tai ji turi atsižvelgti.
Žinoma, nesu geležinis, buvo moterų, kurios man labai patiko. Tačiau bendraudamas su moterimi aš negalvoju apie save. Man svarbu, kad jai būtų gera. Vadinasi, iš mano pusės jausmų negali atsirasti, manau, kad galiu atsispirti bet kokiai moteriai, nes moku valdyti savo jausmus, neduoti jiems laisvės. Viskas įmanoma, jeigu save kontroliuoji.
Visada stengiausi tarp savęs ir meilužių laikyti atstumą. Nesistengiu jų prie savęs išlaikyti. Žmonių liežuviai ilgi: kažkas pamatė, kažkas pastebėjo, kažkas įtarė… Prasideda kalbos. Tada geriau santykius nutraukti, kad nei jai, nei man nekiltų nemalonumų.
Niekada piktybiškai nesistengiau atstumti moters. Tiesiog atsitraukęs laukiau, kol laikas viską užgydys.
Tiesa, problemų buvo.
Jos palietė ir mano, ir jos šeimas. Buvau patekęs į nepavydėtiną situaciją, kai žmona vyrui pareiškė, jog myli mane. Ir ne bet kaip, tiesiog beprotiškai. O aš tuo metu sėdėjau šalia.
Aš asmeniškai niekada neišdrįsčiau žmonai to pasakyti, niekada negalėčiau jos taip įskaudinti. Netikėjau, kad taip galėtų pasielgti būtent ši moteris. Pradėjęs su ja bendrauti, iš pradžių galvojau, kad ji nori pasaldinti savo gyvenimą. Vėliau supratau, kad ji iš vyro negauna to, ką gauna iš manęs. Dar vėliau pastebėjau, kad visa tai virsta jausmais. Nespėjau pasitraukti. Sužinojęs apie mudviejų santykius, jos vyras pranešė mano žmonai.

TEGU GALVOJA, KĄ NORI
Iš dalies žmona žino apie mano gyvenimo būdą. Nors aš to nedarau akivaizdžiai, tačiau būna atvejų, kai ji įtaria. Turiu dar vieną savybę – aš ją sugebu taip įtikinti, jog įtarimai kurį laiką atlėgsta. Vaikai taip pat įtarinėja, tačiau aš gudriai viską užglostau. Su jais lengviau.
Žinoma, toks mano elgesys nėra sąžiningas, tačiau privalau išsaugoti šeimą. Jeigu šeima iširtų, nuskriausčiau ne save, o vaikus, žmoną. Noriu, kad vaikai būtų laimingi ir kad žmona taip jaustųsi. Meilės aš neieškau. Jeigu jos ieškosiu, būsiu priverstas paklusti jausmams ir nuskriausti šalia manęs esančius.
Šį straipsnį perskaitę žmonės gali apie mane galvoti, ką nori. Būsiu visiškai atviras – nė į vieną meilužę neiškeisčiau vaikų ir žmonos.

3 Atsakymai į “Ir vyrai, ir moterys nori to paties, tik bijo…”

  1. missy parašė:

    Ačiū visatos DIEVUI Tai buvo stebuklas, kai Adu šventykla padėjo man per septynias dienas sutaikyti mano iširusią santuoką, čia yra jo informacija. (solution.temple@mail.com) Jis gali išspręsti bet kokias gyvenimo problemas.

  2. sherri parašė:

    Daugiau neieškokite pagalbos susigrąžinti buvusį partnerį. Nes kunigas Adu turi išeitį per savo susijungimo meilės burtą ir susigrąžinti buvusius meilužius, nes prieš kelias savaites su jo pagalba susigrąžinau savo EX. apsilankykite jo kontaktinėje informacijoje,

  3. Vidute parašė:

    O kodėl manęs nepaminėjai, ar aš jau tau atsibodus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto