Iš gamtos mokslų olimpiados Austrijoje – su sidabro medaliu

Elvinas Ribinskas (antras iš kairės) drauge su kitais Lietuvos moksleiviais Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiadoje pelnė aukso bei sidabro medalius ir pasiekimais nusileido tik vokiečių bei estų komandoms. ELTOS nuotrauka

Mažeikių Gabijos gimnazijos mokinys Elvinas Ribinskas kaip fizikos mokslo žinovas dalyvavo Austrijoje vykusioje Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiadoje.
Joje gimnazistas drauge su dviem savo komandos draugais pelnė sidabro medalį.

Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiadoje Lietuvos komandos dalyvauja nuo 2007-ųjų metų. Tai komandinis konkursas su daugybe praktinio pobūdžio užduočių. Jame ugdomi gabiausių moksleivių, išmanančių biologijos, chemijos, fizikos mokslus, gebėjimai praktiškai taikyti turimas žinias ir dirbti komandoje.
Šiemet konkurse dalyvavo iš viso 150 moksleivių iš 25 Europos Sąjungos valstybių. Į olimpiadą šiemet vyko dvi Lietuvos moksleivių komandos, kurias sudarė po tris kiekvieno iš aukščiau minėtų gamtos mokslų žinovus.
Lietuviai iškovojo aukso ir sidabro medalius. Iš 50-ies dalyvavusių komandų mūsų šalies atstovai bendroje įskaitoje užėmė septintą bei devintą vietas ir pasiektais rezultatais nusileido tik vokiečių bei estų komandoms.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje

5 Atsakymai į “Iš gamtos mokslų olimpiados Austrijoje – su sidabro medaliu”

 1. mama parašė:

  Aciu ,, Ventos ,, progimnazijai:-) Aciu visiems uz silta, gera zodi.

 2. Mamai parašė:

  Džiaugiasi Jūsų sėkme ir ,,Ventos“ progimnazija.

 3. Mama parašė:

  Musu seimos bei Gabijos gimnazijos dziaugsmas:-)

 4. Danas parašė:

  Saunuoliai! Tik nesustokit.

 5. janina parašė:

  Šaunuolis vaikinas! Daugiau tokių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto