Iš Italijos mažeikiškės grįžo su apdovanojimais

Mažeikiškiai ne tik dalyvavo konkurse, bet ir pakeliavo po Italiją. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

„Sekmadienio studijos“ auklėtinės Gintarė Korsakaitė ir Agnė Michalenkovaitė su vadovu Antanu Dargiu turėjo išskirtinę progą varžytis Italijoje vykusiame tarptautiniame pop muzikos festivalyje „Canzoni Dal Mondo“. Šią galimybę duetas pelnė „Kaunas Talent“ konkurso metu.
Mažeikiškiai iš Italijos parsivežė daug įspūdžių bei apdovanojimų.

Buvo jauniausios

Dueto vadovas Antanas Dargis pasakojo, kad progą dalyvauti tarptautiniame pop muzikos konkurse merginos pelnė sužavėjusios „Kaunas Talent“ festivalio žiūrovus, tarp kurių buvo ir Italijos atstovai. Italai merginoms ir įteikę išskirtinius kvietimus į festivalį.
Visa kelionė buvo nemokama, o už kelionės į Italiją išlaidų padengimą A. Dargis dėkingas Savivaldybės kultūros skyriui.
Vadovas pasakojo, kad festivalis buvo skirtas suaugusiesiems, todėl neseniai į pilnametystę įkopusios merginos buvo vienos jauniausių konkurso dalyvių.
„Kad galėtume įsivaizduoti dainininkų lygį, galima pridurti, kad praėjusiais metais šiame konkurse dalyvavo Merūnas, Vaida Genytė“, – lygino vadovas, pasakojęs, jog jo vadovaujamos merginos varžėsi su Čilės, Argentinos, Maltos, Gruzijos – iš viso 11 šalių – atstovais.
Merginoms buvo įteikti atsiminimo prizai: statulėlė, diplomas, taip pat skirta nominacija. Merginos juokavo, kad taip ir nesuprato, už ką buvo apdovanotos, kadangi vedėjai labai greitai ir itališkai pristatė nominaciją.

Planuoja įrašyti dainą

Jau šešerius metus kartu dainuojančios G. Korsakaitė ir A. Michalenkovaitė teigė dar neturinčios dueto pavadinimo, bet po konkurso svarstys, kaip galėtų pasivadinti.
Mažeikiškės neslėpė džiaugsmo dėl to, kad savo talentą galėjo parodyti tarptautinei publikai.
Merginos sakė, kad konkurso metu labai susidraugavo su festivalio laimėtojais, venesueliečių vaikinų duetu „One Voice“, su kuriais net turi planų įrašyti bendrą dainą.
Daugybės Lietuvoje vykusių konkursų apdovanojimus susišlavusios merginos pasakojo, kad joms teko ne tik dainuoti, bet ir dalyvauti aštuonių valandų ekskursijoje po Romą, ilsėtis kurortuose, o uždainavusios vienoje kavinėje jos sutraukė kone visus miesto turistus.
A. Dargis tikisi, kad Gintarė ir Agnė netrukus bus žinomos visai Lietuvai. Tai parodo ir pačių merginų temperamentas – besišnekėdamos su „Santarve“ merginos nekantravo, kada galės pradėti repetuoti, nes jau rytoj planuoja dainuoti prieš gausų Aviacijos šventės svečių būrį.

Rytis SAVICKIS

10 Atsakymų į “Iš Italijos mažeikiškės grįžo su apdovanojimais”

 1. Henrieta parašė:

  Man atrodo, kad apkabinęs tokias jaunas pasiutėles A. Dargis susijaudina ir jam pasistoja…

 2. Laima parašė:

  Džiaugiuosi šiais puikiais tikrais talentais! Tikiu, kad šių merginų kelias į Didžiąją muzikos areną tvirtais akmenimis grįstas…. Didžiulės jums sėkmės, o Agnei linkiu puikiai pabaigti savo vasaros atostogas, nes tuoj tuoj laukia studeniškų dienų maratonas…

 3. Justė parašė:

  Šaunuolės. Gintare sėkmės tolimesniame gyvenimo kelyje.

 4. Saulė parašė:

  Šaunuolės merginos, džiaugiuosi pasiekimais.

 5. Ona parašė:

  Sveikinu ir Gintare,nors jos ir nepazistu,bet didziuojuos,nes tai mazeikiske, ir tikiuos isgirsti judvieju koncerta!!!

 6. Janina parašė:

  Agne, sveikinu ir džiaugiuosi tavo pasiekimais…

 7. Rima parašė:

  Šaunuolė Agnė, lauksiu koncerto mokykloje!!!!

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  sveikinu Agne ;]p

 9. Raimonda parašė:

  Mano labiausiai pasiilgti,3 saunuoliai! Sveikinimai dedei ir jums grazuoles:*

 10. mažeikiškis parašė:

  Šaunuolės merginos. Sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto