Iš Marijampolės – su apdovanojimu

Antrus metus iš eilės „Stipriausios rankos“ turnyre Karolis Virkutis lipo ant prizininkų pakylos. Nuotrauka iš klubo archyvo

Antrus metus Marijampolėje vyko turnyras „Stipriausia ranka“ ir antrus metus iš eilės jame savo svorio kategorijoje prizininku tapo mažeikiškis Karolis Virkutis. Jaunas vyras yra pasižymėjęs ir Mažeikiuose vykusiame kalėdiniame turnyre – jis tapo tokios rungties nugalėtoju.

Turnyro reglamentas buvo paprastas: sportininkai, kurie varžėsi penkiose svorio kategorijose, privalėjo atkelti kuo didesnį svorį nuo žemės viena pasirinkta ranka, svoris negalėjo kontaktuoti su sportininko kūnu.
Varžybose buvo dvi rungtys – svoris su horizontalia ir vertikalia rankena, skiriami trys bandymai, geriausi svoriai buvo sumuojami ir tada paaiškėdavo nugalėtojai ir prizininkai.
„Praėjusiais metais Karolis svorio kategorijoje iki 80 kilogramų iškovojo nugalėtojo titulą, kalėdiniame turnyre Mažeikiuose tapo nugalėtoju, tad ir šiais metais pasiūlėme vykti išbandyti jėgas. Jis mūsų nenuvylė: vienoje rungtyje atkėlęs 84, kitoje – 86 kilogramus, jis iškovojo antrą vietą“, – apie mažeikiškio pasirodymą kalbėjo jėgos klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto