IŠ MAŽOS MOKYKLĖLĖS – Į DIDELĘ…

Įpusėjo pirmasis mokslo metų mėnuo. Girdėjau, kad ne vienas vaikas, ypač pirmokas, į mokyklą ėjo nedrąsiai. Ne kitaip jautėsi ir tie penktokai, kurie perėjo į kitą, daug didesnę mokyklą. Norėdama sužinoti, kaip jaučiasi naujose mokyklose mano buvę draugai pradinukai, nuskridau į keletą miesto mokyklų ir su jais pakarksėjau.
Štai ką išgirdau Merkelio Račkausko gimnazijoje:


Ieva GRENCEVIČIŪTĖ:
– Rugsėjo 1-ąją į mokyklą atėjau su mama. Pamačius tiek žmonių iš pradžių buvo nejauku. Mokykloje iš pradžių reikėjo klaidžioti, kartais ir dabar dar pasiklystu. Bet man čia patinka, labai geros mokytojos, daug naujų klasiokų. Yra ir buvusių mano klasės mokinių.


Žaneta BALTUTYTĖ:
– Anksčiau mokiausi Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje. Kai atėjau į tokią didelę mokyklą, buvo nedrąsu.
Galvojau, kad mokykla bus mažesnė. Dabar jau įsidrąsinau, suradau daug gerų draugų. Yra ir trys buvę klasiokai. Mokytojai taip pat geri, niekada nepyksta, bet mėgstamiausio dar neišsirinkau.


Paulius BIGAILA:
– Čia atėjau iš Pavasario vidurinės mokyklos. Mokykla čia pasirodė mažesnė nei tikėjausi, iš pradžių truputį jaudinausi. Ketvirtoje klasėje nereikėjo vaikščioti po kabinetus, jų tiek nebuvo. Labiau patiko sėdėti viename kabinete, dabar tingiu vaikščioti. Bet gerai, kad čia kiekvienoje klasėje yra televizorius.
Prie tiek daug mokytojų jau pripratau. Dabar labai patinka matematika.

Sodų vidurinės mokyklos
penktokai kalbėjo panašiai:

Tadas BALVOČIUS:
– Čia mokytis įdomiau, daugiau pamokų, visi skirtingi mokytojai.
Pirmą kartą į šią mokyklą atėjau su mama, bet baisu nebuvo, galėjo ir nevesti. Daug įdomiau vaikščioti po klases.Klasėje sugyvenu gerai, daug tų pačių klasiokų iš “Vyturio” pradinės mokyklos. Patinka istorijos mokytojas, gera ir auklėtoja.


Živilė DAUKANTAITĖ:
– Anksčiau mokiausi “Ateities” pradinėje mokykloje. Atėjusi čia mokslo metų pradžioje jaudinausi, bijojau, kad nesiseks mokslas, bet pažymių dar nerašo.
Iš vienos buvusios klasės mokomės trise. Pirmomis dienomis klaidžiojom po mokyklą, bet viską suradom.Mokytis įdomiau, kadangi daug skirtingų mokytojų


Tomas VARATNICKIS:
– Dabar mokytis geriau negu anksčiau Jagmino pradinėje. Didesnė mokykla, daugiau pažįstamų, draugų.
Labai geri mokytojai, o ypač patinka mūsų auklėtoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto