Iš Naisių ukriniškiai grįžo su prizais

Virvės traukimo varžybų metu moterų komandai vadovavo kūno kultūros mokytojas Kęstutis Šiaulys. Ingridos DAUKONTIENĖS nuotr.

Ukrinų kaimo bendruomenė sekmadienį dalyvavo Lietuvos kaimo bendruomenių meno ir sporto  šventės „Naisiai 2012“ sporto žaidynėse. Šiemet jos sutapo su trečią kartą šiame kaime vykstančia šeimų švente „Naisių vasara 2012“.
Iš žaidynių ukriniškiai parsivežė keletą prizinių vietų.

Teko mėtyti batą

Ukrinų kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma Vžesniauskienė pasakojo, kad į šias žaidynes ukriniškiai buvo pakvieti kaip Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ nariai.
Krepšinio varžybose (3×3) vaikinų grupėje Darius Virketis, Mindaugas Pocevičius, Šarūnas Arnotas, Ričardas Arnotas iškovojo trečiąją vietą.
Rankų lenkimo varžybose moterų grupėje Raimonda Jokubauskienė iškovojo antrąją, o
virvės traukimo moterų grupėje Eliutė Arnotienė, Valda Muravjovienė, Jūratė Šiaulienė, Diana Stirbavičienė, Raimonda Jokubauskienė, Andželika Jokubauskaitė – pirmąją vietą.
„Jėgas teko išbandyti ir pačiai: kaimo bendruomenių pirmininkių trikovės varžybose, į kurias įeina smiginis, bato metimas ir baudos taškų mėtymas, laimėjau antrąją vietą. Man, kaip nelabai tokiose varžybose dalyvaujančiai, tai – didelis pasiekimas“, – juokėsi V. Vžesniauskienė.

Važiavo tik ukriniškiai

Ukrinų jaunimas spėjo dalyvauti Valstiečių ir Žaliųjų sąjungos organizuojamose sportinėse varžybose. Moterų grupėje Laura Arnotaitė, Ernesta Arnotaitė, Eglė Dabrickaitė iškovojo trečiąją, vaikinai – ketvirtąją vietas.
Už aktyvios sportinės veiklos vykdymą savo kaime bei  sėkmingą ir gausų dalyvavimą sporto žaidynėse Ukrinų kaimo bendruomenei Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“  pirmininkas Kęstutis Levickis įteikė padėkos raštą ir taurę.
Atminimo prizais, diplomais apdovanoti visų atskirų sporto šakų komandų nugalėtojai ir prizininkai, dalyviams įteikti medaliai.
„Visi ukriniškiai žaidynių dalyviai – ne rinktiniai iš kitų kaimų: važiavo tik mūsų kaimo jaunimas, veteranai – tie žmonės, kurie nuolat sportuoja Ukrinų kaimo bendruomenės organizuojamose varžybose. Iš viso buvome keturiasdešimt vienas“, – džiaugėsi V. Vžesniauskienė.

Ukrinų bendruomenės komanda žaidynėse buvo nusiteikusi pirmauti. Ingridos DAUKONTIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto