Iš šalies pirmenybių mažeikiškiai grįžo su taure ir medaliais

Mažeikių komanda po čempionato neslėpė geros nuotaikos – iškovota nugalėtojų taurė. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pirmą kartą jaunimo rankų lenkimo pirmenybėse Mažeikių komanda, aplenkusi daugiamečius šio turnyro laimėtojus šilutiškius, iškovojo nugalėtojų taurę.

Medaliai pabiro vienas po kito

Klaipėdoje vyko šalies jaunimo rankų lenkimo čempionatas, kuriame buvo varžomasi dviejose amžiaus grupėse – iki aštuoniolikos metų ir nuo 18-kos iki 21-erių.
Čempionate varžėsi 168 sportininkai, mūsų rajono delegacijoje buvo 35 atstovai. Net trims mažeikiškiams pavyko tapti šalies čempionais tiek lenkiant kaire, tiek dešine ranka.
Tokį laimėjimą pasiekė jaunių grupėje rungtyniavę Roberta Raudytė ir Gintaras Talmantas, jaunimo grupėje nenugalimas buvo Karolis Mužas. Vienoje rungtyje jaunių grupėje čempionais tapo Eglė Pociūtė, Juozas Bušma, Aivaras Garalis, Linas Buivydas, Mantas Lalas ir Valdas Bučius.
Po du sidabro medalius iškovojo Šarūnė Kochaitė, Ugnius Liseckas bei Edvinas Arefejevas, sidabrą taip pat iškovojo A. Garalis, M. Lalas bei V. Bučius, bronza atiteko Neringai Lukaševičiūtei, Dianai Pečiulytei, J. Bušmai, Laurynui Graikšui.

Įveikti šilutiškiai

Mažeikiškių komanda pirmą kartą varžybų istorijoje, trimis taškais aplenkusi „etatinius“ tokių turnyrų komandinių varžybų nugalėtojus šilutiškius, iškovojo komandinės pirmosios vietos taurę.
„Džiugu, kad pagaliau nutraukėme Šilutės dominavimą šioje sporto šakoje ir tarp vienuolikos ekipų tapome nugalėtojais. Norinčiųjų važiuoti vien iš mūsų miesto buvo gerokai daugiau, o tai parodo, kad rankų lenkimas tarp jaunimo yra itin populiarus. Tačiau vežėme tik pačius stipriausius, kurie neseniai gerai pasirodė rajono rankų lenkimo pirmenybėse“, – pasakojo komandos vadovas Benas Milis.
Balandžio 12-ąją uostamiestyje taip pat vyks Lietuvos suaugusiųjų rankų lenkimo pirmenybės. Pasak  komandos vadovo, numatyta, kad ir čia kartu su vyrais rungtyniaus jaunimo pirmenybėse medalius iškovoję atletai. Tikimasi, kad varžysis ir kai kurie jaunių grupėje pasižymėję sportininkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto