Iš Suomijos dešimtmečiai grįžo su medaliais

Dešimtmečiai futbolininkai ir jų treneris Nerijus Gudaitis po turnyro apdovanojimų. Nuotrauka iš komandos archyvo

Ne vieną titulą šalyje pelnę Mažeikių sporto mokyklos dešimtmečiai futbolininkai gerai pasirodė ir tarptautiniame turnyre Suomijoje – turnyre „Aura Cup“ iškovoti bronzos apdovanojimai.

Jaunieji mažeikiškiai, kuriuos treniruoja Nerijus Gudaitis, keturias dienas viešėjo Suomijos Turku mieste, kur jau 17-tą kartą vyko tarptautinis futbolo festivalis. Komandos iš įvairių šalių varžėsi net penkiose amžiaus grupėse.
Dešimtmečių grupėje, kurioje rungtyniavo ir Mažeikių sporto mokyklos ekipa, varžėsi 16 komandų, buvo žaidžiama aštuoni prieš aštuonis (Lietuvoje šioje amžiaus grupėje rungtyniaujama septyni prieš septynis), rungtynės truko du kėlinukus po 20 minučių, buvo žaidžiama pusėje futbolo aikštės.
Pirmą turnyro dieną mažeikiškiai pogrupyje gana lengvai nugalėjo Suomijos komandas (rezultatai – 8:0 ir 7:2) bei pateko į stipriausių komandų ketvertuką. Antrą turnyro dieną nusileido vietos „IFK“ (ši komanda tapo turnyro nugalėtoja) ir Panevėžio FA ekipoms (abiejų varžybų rezultatai – 0:2), trečią – kovėsi dėl bronzos apdovanojimų.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto