Iš tarptautinės fizikos olimpiados – su pagyrimo raštu

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Liepos 5–12 dienomis Indijoje Mumbajuje vykusioje tarptautinėje fizikos olimpiadoje dalyvavo daugiau nei 90 šalių atstovai. Vienuoliktokas Elvinas Ribinskas iš Mažeikių Gabijos gimnazijos, kurį fizikos moko Elena Kryževičienė, iš Indijos grįžo su pagyrimo raštu.

Šioje olimpiadoje lietuviai parodė puikius rezultatus – iškovoti sidabro ir bronzos medaliai, taip pat gauti du pagyrimo raštai.
Pagyrimo raštas, be mažeikiškio, įteiktas ir Tadui Indrelei iš Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos.
Vilniaus licėjaus abiturientas Gintautas Kamuntavičius pelnė sidabro medalį, o Vilniaus Žvėryno gimnazijos abiturientui Vytautui Strimaičiui atiteko bronza.
Lietuvos komandai vadovavo ir jai pasiruošti padėjo Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto profesorius habil. dr. Edmundas Kuokštis ir VU Teorinės fizikos ir astronomijos instituto mokslo darbuotojas, profesorius habil. dr. Pavelas Bogdanovičius.
Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

10 Atsakymų į “Iš tarptautinės fizikos olimpiados – su pagyrimo raštu”

 1. Elvino mama parašė:

  Mes net neesam mazeikiskiai….Elvinas Alytuj gimes, tad jis tikru tikriausias dzukas….:-) Vos baiges 12 klase begs is Lietuveles, nes cia jam – jokiu perspektyvu….

 2. Jonis parašė:

  Ko Jus norit sitas………..sugeba tik parasyt tris eilute ir TESINI skaitykit uz poros dienu .Cia toks ubagavimosi naujas budas ,ko gero taip vadinamas savininkas ar tik nebus suvalkietis nebepamenu jo pavardes ,beje siule jam tiesiogiai rasyt bet apie ka su tokiu kalbet?O vaikinukas saunuolis ,Tevai ir Mokytojai gali didziuotis.Sekmes.

 3. mama parašė:

  saunuolis , baik mokykla ir is tu mazeikiu. Garsink Lietuva, prisiimink ta mokytoja, ir pamirsk, kad esi is mazeikiu

 4. gabijiete parašė:

  Geda Mazeikiams….geda savivaldybei….turim toki mokini….musu Elvina.. Jie nesugeba jokiu lesu jam skirt, tik visad dziaugiasi kai kazka laimi, krasta uzsieni garsina….gedaaa…

 5. je parašė:

  Apie mazeikiskius, nieko neraso, pietu korejoj universiadoj irgi kiek zinau isvyko mazeikiskis su komanda

 6. S parašė:

  Bet reikia santarvwi konanda keist .nieko neparaso o jei raso mes nori dauguau apie savus paskaityt.daugiau foto visur norin.idomiau pateik aprasymus.daugiau apeasyt kasko pasiekusias zvaigzdes.idonu kaip einasi sou balso merginai.va ko reikia .ir senimui i jaunimui.dabar ne apie jaunuoli raso daugiau o apie cilniui kas laimejo ir tt.

 7. Mama parašė:

  Aciu Mokytoja….Aciu komentatoriau…..Foto yra SMM.lt. Nezinau kodel tos foto neikele…Elvinas dar tik parskrenda, tad butu sudetinga buve su juo pasikalbet…Aisku, galejo Santarve ir luktert:-))) Bet viskas gerai yra….Mes visi juo be galo didziuojames…..O labiausiai mamai sirdi glosto:-))

 8. Komentatoriui parašė:

  Neveltui visais laikais sakydavo ir mano giminės, ir draugai, kad nieko toj „Santarvėj“ nerašo, todėl ir neperkam. Man asmeniškai gėda, kad didmiestis turi tokį prastą laikraštį :( Gal redaktoriai biški užsisedėjo ir juos laikas keisti?

 9. Komentatorius parašė:

  Šaunuolis Elvinai, sėkmės tau ir toliau, gabijieti.
  O straipsnis tai nulinis. Negi taip sunku buvo susisiekt ir pakalbint dalyvius/dalyvį? Ar bent jau nuotraukų iš olimpiados gaut?

 10. Mokytoja parašė:

  Šaunuolis Elvynas :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto