Išaiškinti Mažeikiuose startavusio ralio nugalėtojai

Per dvi dienas ralio dalyviai įveikė 412 kilometrų ilgio kelionę, varžybų metu neviršydami saugaus greičio. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=210 template=caption]Finišavo šeštadienį Mažeikiuose startavęs dviejų dienų klasikinių automobilių ralis „ORLEN Lietuva Classic Rally“, išaiškinti jo nugalėtojai.

Įveikė per 400 kilometrų

„Santarvė“ jau rašė, kad iš Mažeikių buvo išlydėtas 21 automobilis bei 1923 metų gamybos vienintelis motociklas BSA. Pastarojo vairuotojas Alvydas Virginis buvo išrinktas elegantiškiausiu ralio dalyviu.
Ralyje galėjo dalyvauti dviejų grupių automobiliai – „oldtimer“, kurie pagaminti iki 1971, ir „youngtimer“, kur važiavo automobiliai, pagaminti ne vėliau kaip 1987 metais.
Per dvi dienas ralio dalyviai įveikė 412 kilometrų ilgio kelionę, varžybų metu neviršydami saugaus greičio. Ralis finišavo sekmadienio popietę Vilniaus Rotušės aikštėje.

Išaiškinti nugalėtojai

Absoliučioje įskaitoje pirmąją vietą ralyje iškovojo 1960 metų laidos automobiliu „Jaguar“ važiavęs  tėvo ir sūnaus Vytauto ir Tomo Mašanauskų ekipažas iš Kazlų Rūdos. Šis ekipažas nugalėjo ir „oldtimer“ klasėje, aplenkęs 1967 metų laidos „VW Kafer“ automobilį, kuriuo važiavo Linas Barščevičius ir Erdvilas Ališauskas. Jaunesnių automobilių grupėje pirmi buvo su 1990 metų laidos „BMW“ važiavę Adomas Rimša ir Domantas Stavaris, kurie aplenkė antroje vietoje likusius 1980 metų laidos „Alfa Romeo Spyder“ važiavusius Žilviną Juršį ir Gediminą Alešiūną.

Leido pajusti retro dvasią

Ralio dalyviai, kalbėdamiesi su „Santarve“, neslėpė, kad važiavimas klasikiniu automobiliu yra didelis malonumas, toks specifinis ralis suteikia progą pabendrauti tarpusavyje, sužinoti, kuo gyvena kiti klasikinių automobilių savininkai.
„Paprastomis dienomis važinėju „folksvagenu“, o ralio varžybose dalyvauju su
„Mitsubishi“ markės automobiliu. Labiau patinka važiuoti pastaruoju – šiais elektronikos eros laikais smagu pajusti retro dvasią. Ralis padarė gerą įspūdį – džiugu, kai susirenkame į vieną vietą, parodome žmonėms klasikinius automobilius, patys pažiūrime, kas naujesnio pas bendraminčius, pajaučiame ralio dvasią“, – sakė „Santarvės“ kalbintas Žilvinas Juršys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto