Iškovota pirmoji pergalė

Sekmadienį Lietuvoje prasidėjo šalies salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybės. Į kovą dėl čempiono titulo stojo vienuolika ekipų: pernykščio čempionato nugalėtojai Kauno „Inkaras“, to paties miesto „Nautara“ ir „Reprobalta“, Vilniaus „Bekentas“ ir „Aktas“, Panevėžio „Aukštaitija“, Kėdainių „Kėdainiai“, Alytaus „Alytis“, Šiaulių „Alnida“, N. Akmenės „Akmenė“ ir Mažeikių „Nafta“. Pirmose rungtynėse mūsų miesto ekipa, pernai pirmenybėse užėmusi šeštąją vietą, Sporto komplekso salėje susitiko su septinta praėjusiais metais likusia Kauno „Reprobalta“.
Rungtynių pradžia mažeikiškiams susiklostė nesėkmingai: jau penktą minutę rikošetu pirmasis įvartis įskriejo į Kęstučio Mažono ginamus vartus. Nors visą kėlinį mažeikiškiai laikė užgulę svečių vartus, tačiau rezultato išlyginti nepavyko. Antrajame kėlinyje mažeikiškių bėdos nesibaigė: dvi greitos kauniečių kontratakos baigėsi įvarčiais ir jie išsiveržė į priekį 3:0.
„Nafta“ nenuleido rankų ir pradėjo spausti varžovus, o šie matyt, pavargo. Per dvylika likusių rungtynių minučių mažeikiškiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir iškovojo pergalę rezultatu 5:3. Pirmąjį įvartį į varžovų vartus įmušė Andrius Žukovas, po to buvo Aurelijaus Vekeroto, Kęstučio Nepo ir Antano Tautvydo taiklūs smūgiai. Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Andrius Žukovas, pelnęs antrąjį savo įvartį.
Pasak ekipos vadovo Aleksandro Butkaus, rungtynių pradžia, kai niekaip nepavyko pelnyti įvarčio, buvo kiek nervinga, tačiau vyrai nenuleido rankų ir įrodė, kad „Reprobalta“ – įveikiama varžovė. Juo labiau kad mažeikiškių komandos sudėtis šiemet nepakito, tik iš Panevėžio „Aukštaitijos“ atvyko rungtyniauti patyręs Aurelijus Vekerotas. Anot komandos vadovo, „Nafta“ tikisi šiemet rungtyniauti sėkmingiau ir vienas iš tikslų – patekti tarp pirmenybių prizininkų.
Čempionatas vyks dviem ratais: komandoms teks susigrumti po kartą išvykoje ir namuose. Tada ir paaiškės šalies čempionai.
Artimiausias rungtynes „Nafta“ žais šį šeštadienį išvykoje su lygos debiutante, sostinės „Akto“ salės futbolo komanda. Mažeikiuose mūsiškius matysime spalio 31 dieną rungtynėse su Kauno „Nautaros“ ekipa.