Iškvietimo vietose – degančios šiukšlės ir suodžiai

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savaitgalį Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje užfiksuota pranešimų gausa, tačiau visi jie buvo apie smulkius incidentus.

Penktadienio vakarą Naftininkų gatvės antrojo namo gyventojai pastebėjo, kad iš jų kieme stovinčio šiukšlių konteinerio veržiasi tiršti dūmai. Atvykęs vienas mažeikiškių ugniagesių gelbėtojų ekipažas konteineryje degusias šiukšles užgesino per dešimt minučių, per gaisrą pats konteineris nenukentėjo.
Apie septintą valandą vakaro kaimynai pastebėjo, kad iš vieno Židikų gatvėje esančio namo kamino kyla ir krenta stogo žiežirbos ant kito namo. Atvykę ugniagesių ekipažai budėjo vietoje, kol tryliktuoju numeriu pažymėto namo kamine suodžiai išdegė ir nekėlė pavojaus pastatams.
Šeštadienio rytą vėl pranešta apie degančias šiukšles konteineryje – šį kartą dūmai veržėsi iš jau ne kartą degusio šiukšlių konteinerio ties Žemaitijos gatvės 56-uoju namu. Daug pastangų ugniai numalšinti neprireikė – degusios šiukšlės užgesintos per šešias minutes.
Tik prasidėjus sekmadieniui, ugniagesiai gelbėtojai du kartus skubėjo pagal gautą informaciją apie degančius kaminuose suodžius. Kai ekipažai atvyko į Užežerės kaimą, iš namo Tiesiojoje gatvėje kamino ėjo žiežirbos, degė suodžiai, matėsi liepsna. Ir čia ugniagesiai budėjo tol, kol suodžiai kamine išdegė, išvažiavo tada, kai pavojaus nebeliko.
Kiek po aštuonių valandų ryto toks pat vaizdelis ugniagesius pasitiko ir mieste, Miško gatvėje, – namo kamine degė suodžiai. Šildymo sistemą jie užgesino ir palaukė, kol suodžiai išdegė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto