Iškvietimų pagausėjo tik naujametę naktį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Keičiantis metams, Greitosios medicinos pagalbos tarnybos Mažeikių teritorinio skyriaus darbuotojų pagalbos dėl įvairių priežasčių prašė šiek tiek daugiau rajono gyventojų nei įprastai.

Greitosios medicinos pagalbos tarnybos Mažeikių teritorinio skyriaus vyriausioji slaugos administratorė Sonata Keliotienė „Santarvei“ sakė, kad išsiskyrė paskutinė 2023 metų para, kai skyriaus medikų ekipažai vyko į 37 iškvietimus. Daugiausia jų buvo naujametę naktį.

Palyginimui: paprastomis paromis vidutiniškai sulaukiama 25 iškvietimų, antrą Kalėdų parą „greitosios“ medikai važiavo pagal 32 iškvietimus, per Kūčias – 30.

„Per tas dienas suteikėme pagalbą ir neblaiviems, ir parkritusiems bei susipjausčiusiems stiklo šukėmis žmonėms. Buvo ir sumuštų pacientų, pavyzdžiui, sausiui vos prasidėjus, pirmą valandą nakties, buvo pranešta, kad mūsų ekipažo prie miesto eglės laukia sumuštas žmogus. Turėjome ir terapinių ligonių, kurie skundėsi padidėjusiu kraujo spaudimu, ir sukarščiavusių, tačiau apsieita be itin sunkių atvejų. Nebuvo žmonių, nukentėjusių nuo petardų, fejerverkų. Žodžiu, šventės buvo gana ramios“, – apibūdino S. Keliotienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto