Išrinkti ir pagerbti geriausi metų sportininkai

Redos GUERRERO nuotr.

Geriausių metų sportininkų pagerbimo šventėje šiemet „nusižengta“ tradicijoms – apdovanota trisdešimt mažeikiškių, įvairiose sporto šakose pasiekusių puikių rezultatų.

Pasiekimai įspūdingi

Šių metų geriausių sportininkų rinkimuose tarp suaugusiųjų dominavo individualių sporto šakų atstovai.
Trečius metus iš eilės į geriausių sportininkų gretas patenka vienas stipriausių šalies smiginio meistrų Arūnas Čiplys bei Lietuvos štangos spaudimo čempionas Kęstutis Milkintis. Antrus metus pagerbiamas pasaulio mas-vreslingo etapų prizininkas Antanas Abrutis, šiuo metu kovojantis dėl Pasaulio taurės Maskvoje. Jau eilę metų pergalėmis mus džiugina vieni geriausių šalies stalo tenisininkų – broliai Arnoldas ir Tonetas Domeikos, bei tarp geriausių šalies karatekų Mažeikiams atstovaujanti Gabrielė Marozaitė.
Pirmą kartą į geriausiųjų gretas pateko keturi automobilių sporto šalies ralio-sprinto čempionai  Vitalijus ir Vytenis Plastininai, Tadas Sireika ir Giedrius Šileikis, pagerbtas pasaulio rankų lenkimo čempionato prizininkas Mindaugas Tarasaitis. Puikių rezultatų pasiekė daugelio veteranų bėgimo varžybų nugalėtoja Milda Zubavičienė, štangos spaudikai Benjaminas Milis ir Antanas Micius, vienas stipriausiųjų rankų lenkikų neįgaliųjų klasėje Marius Urbonas.

Jaunimas neatsilieka

Ne mažesnį medalių derlių šiais metais pelnė ir jaunieji sportininkai – 15-mečiai krepšininkai Edgaras Preibys ir Jokūbas Rubinas ne tik tapo šalies čempionais, bet ir įsitvirtino šios amžiaus grupės Lietuvos rinktinėje, stalo tenisininkai Lukas Frejeris ir Irmantas Daukontas pelnė nugalėtojų vardus Pasaulio lietuvių žaidynėse.
Pagerbti ir futbolininkai: Rimantė Jonušaitė, tapusi moterų futbolo pirmos lygos Vakarų zonos rezultatyviausia žaidėja ir debiutavusi šalies jaunučių rinktinėje, Deividas Kavalenkovas, rezultatyviausias Vakarų zonos žaidėjas tarp jaunių, jau atstovaujantis vyrų ekipai.

Reda GUERRERO nuotr.

Ne vieną titulą šį sezoną iškovojo karatekos Mantas Lobanovas ir Ignas Žvikas, svarsčių kilnotojai Mantas Ramonas ir Justinas Smulkys, kiokušin karatė kovotoja Erika Rukšėnaitė, štangos spaudikai Marija Chritankova bei Mantas Kryževičius, rankų lenkikai Eglė Pociūtė ir Antanas Vitkevičius.

Patvirtino Sporto taryba

Sportininkus ir jų trenerius pagerbė bei apdovanojo rajono valdžios atstovai, programa juos linksmino mūsų miesto šokėjai ir atlikėjai. Siekiant paskatinti sportininkus, piniginės premijos skirtos A. Čipliui, T. Domeikai, R. Jonušaitei, M. Lobanovui, E. Preibiui, J. Rubinui, M. Tarasaičiui, M. Urbonui, M. Zubavičienei ir I. Žvikui bei jų treneriams.
„Pirmą kartą apdovanojome ne dvidešimt, o trisdešimt sportininkų – tampa vis sudėtingiau įvertinti laimėjimus, norisi paskatinti kuo daugiau sportininkų, sėkmingai atstovaujančių Mažeikiams“, – sakė rajono Savivaldybės kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Reda Guerrero.
Kandidatus į geriausiųjų trisdešimtuką siūlė treneriai, apdovanojamųjų sąrašą patvirtino rajono Sporto taryba.

Reda GUERRERO nuotr.

4 Atsakymai į “Išrinkti ir pagerbti geriausi metų sportininkai”

 1. Rolandas parašė:

  Atsakymas Redai. Ne tai ,kad nėra ledo ritulininkų,bet kad nėra tokių,kurie garsintų Lietuvą-krepšininkų,futbolininkų,lengvosios atletikos,garsių pavardžių. Rankų lenkimas-kas čia per sportas?

 2. Dzonas parašė:

  Pagarba sportininkams ir ju treneriams. Tikri Mazeikiu patrijotai. Jie atlieka milziniska darba treniruodamiesi, turedami daug islaidu o atpildas daznai buna simbolinis…

 3. Reda parašė:

  Kiekvienas metais prašome visų klubų siūlyti savo atstovus geriausių sportininkų apdovanojimais. Gavo apdovanojimus tie sportininkai, kurių klubai juos pasiūlė. Ledo ritulio klubai nepasiūlė nė vieno kandidato, o buvo kreiptasi kelis kartus.

 4. Rolandas parašė:

  Sveikinu visus,bet nusivylęs juodai,jei Mažeikiuose geriausi-rankų lenkikai,smiginio meistrai. Gal dar prie komandinių pridėkim ledo ritulininkus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto