Išrinkti metų geriausiųjų sportininkų dešimtukai

Sporto taryboje diskutuota dėl geriausiųjų ir perspektyviausiųjų sportininkų dešimtukų. Ryšių su visuomene skyriaus nuotrauka

Antrą kartą posėdžiavusi Mažeikių rajono savivaldybės Sporto taryba šį kartą aptarė savo priemonių planą 2020–2021 metams, kuriame numatyta ne tik vystyti moksleivių sportą, bet ir apsilankyti Jonavoje, Radviliškyje, Šiauliuose, kad būtų pasidalyta patirtimi, kaip sprendžiami su sportu susiję klausimai.

Sporto tarybos pirmininkė Sigutė Bernotienė pristatė siūlomų sportininkų į geriausiųjų dešimtukus sąrašą. Rajone veikiantys sporto klubai ir Sporto mokykla tarybai pateikė 18 jaunųjų ir 17 suaugusiųjų sportininkų, kurie pretendavo į geriausiųjų dešimtukus.
„Išrinkti geriausių ir perspektyviausių sportininkų dešimtukai: tarp jaunimo pateko stalo teniso, karatė, futbolo, rankų lenkimo, svarsčių kilnojimo, štangos spaudimo ir jėgos trikovės atstovai, tarp suaugusiųjų – stalo teniso, štangos spaudimo, karatė, jėgos trikovės ir lengvosios atletikos atstovai, kaip vienetas pažymėtas ir šalies čempionu Lietuvos ralio sprinto čempionate tapęs Mažeikių automobilių sporto klubas.
Sportininkus planuojama pagerbti iškilmingoje ceremonijoje kitų metų sausio pradžioje“, – sakė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Reda Guerrero.
Posėdžio metu sudarytas devynių 2019 metų premijų, skiriamų talentingiems ir perspektyviems sportininkams, gavėjų sąrašas bei septynių premijuojamų trenerių sąrašas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto