Išrinkti pretendentai premijoms gauti

Virgilijus Mikuckis ir Virginija Katkuvienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šiais metais, kaip ir kasmet, mažeikiškiams bus įteiktos dvi premijos: Mažeikių krašto kultūros bei Marijos Pečkauskaitės – Šatrijos Raganos. Jei paskutinį vasario penktadienį vyksiančiame Tarybos posėdyje politikai pritars, tai pirmoji premija atiteks kalviui, tautodailininkui Virgilijui Mikuckiui, o antroji – Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos mokytojai, Žemaitijos skautų organizacijos „Medeinos“ draugovės įkūrėjai, vadovei Virginijai Katkuvienei.

Vertino komisija

Šiuos pretendentus iš kelių kandidatų atrinko Vertinimo komisija, vadovaujama mero   pavaduotojos Sigutės Bernotienės. Kandidatus premijoms galėjo siūlyti Savivaldybės taryba, Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas, Savivaldybės meras ir jo pavaduotojai, Savivaldybės administracijos direktorius, Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius, kultūros, švietimo įstaigos, asociacijos.
Buvo pateikta dvylika kandidatūrų. Vertinimo komisija vasario 10-ąją jas apsvarstė, įvertino kandidatų nuopelnus ir priėmė sprendimus. Su jais buvo supažindinti rajono Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Išrinkti pretendentai premijoms gauti”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    šaunuolis, darbštus ir kūrybingas žmogus garsinantis Mažeikius regione, Lietuvoje ir užsienyje. Sėkmės tau Lietuvos kalvių kalvi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto