Išvykoje – futbolininkų lygiosios

Dar vienu tašku savo kraitį Lietuvos futbolo federacijos antros lygos čempionate papildė FK „Atmosfera“, išvykoje sužaidusi taikiai su Klaipėdos FM atstovais.

Abu įvarčiai krito pirmajame kėlinyje – 16-ąją kėlinio minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, o per pridėtą pirmojo kėlinio minutę mūsų futbolininkai rezultatą išlygino. Antrąjį įvartį šį sezoną mūsų ekipai pelnė jos kapitonas Benas Anisas.

Antrajame kėlinyje mūsų ekipa turėjo ne vieną progą iškovoti tris taškus, tačiau jų neišnaudojo ir rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1.

Po septynerių rungtynių mūsų ekipa su 13 taškų žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje, šeštadienį jų laukia jau aštuntasis susitikimas antroje lygoje – namuose jie egzaminuos sostinės FK „Viltis“ atstovus, kurie su keturiais taškais užima priešpaskutinę – penkioliktąją – vietą turnyrinėje lentelėje.