Įteiktos Metų mokytojo premijos

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius geriausiems 2011 m. šalies pedagogams įteikė Metų mokytojo premijas. ELTA nuotr.

Trečiadienį Vyriausybės rūmuose Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius ir švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius penkiems Lietuvos mokytojams įteikė Metų mokytojo premiją, laureato ženklus ir diplomus.
Tarp laureatų – ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Laima Skabickienė.

Tarp laureatų – du gimnazijos lituanistai

1988 metais Švietimo ir mokslo ministerijos įsteigta Metų mokytojo premija skiriama už reikšmingiausius pedagogikos srities darbus, indėlį į švietimo reformos įgyvendinimą, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą. Premijos dydis – 15 tūkstančių litų.
Iki šiol premijomis buvo apdovanoti 72 šalies mokytojai. Mažeikiuose tai jau antroji premija, 2008 metais jos laureatu tapo kitas Merkelio Račkausko gimnazijos pedagogas – lietuvių kalbos mokytojas ekspertas Martynas Januška.
Mokytoją Laimą Skabickienę šiam apdovanojimui rekomendavo Merkelio Račkausko gimnazijos administracija bei Švietimo skyrius.

Nekintami dydžiai

Metų mokytojo premijos laureatais taip pat tapo Vilniaus jėzuitų gimnazijos muzikos mokytojas, choro meno vadovas ir dirigentas Leonidas Abaris, Zarasų rajono Dusetų meno mokyklos dailės mokytojas ekspertas Romualdas Pučekas, premijos laureato vardas atiteko ir Audronei Venslovienei – Kauno Jono Jablonskio gimnazijos anglų kalbos mokytojai ekspertei bei Kauno jėzuitų gimnazijos etikos mokytojui metodininkui Dariui Klibavičiui.
„Gyvename dvidešimt pirmame amžiuje, kuomet viskas aplinkui labai greitai keičiasi, tačiau kiekvieno žmogaus gyvenime yra trys nuo seno žinomi dalykai, kurie niekuomet nesikeičia: mama, tėtė ir mokytojas. Būtent jie ir padeda mums tapti tuo, kas esame“, – įteikdamas apdovanojimus sakė Premjeras A. Kubilius.

One Reply to “Įteiktos Metų mokytojo premijos”

  1. Sveikinu parašė:

    nuostabi, puiki mokytoja, reto intelekto, mokėjimo bendrauti su mokiniais, kolegomis žmogus. Seniai reikėjo šitokio įvertinimo. Labai smagu, kad vis dėlto mokytojos darbas buvo pastebėtas ir įvertintas. Sėkmės Jums ir toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto