Įvyko konkursai vadovų pareigoms užimti

Eduardas Vaičiulis. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Įvyko konkursas Gabijos gimnazijos ir Moksleivių namų direktoriaus pareigoms užimti. Vieną iš jų laimėjo šiuo metu Pavasario pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoju dirbantis Eduardas Vaičiulis, kitą – lietuvių kalbos mokytoja Rasa Jurgaitienė.
Skelbti dar keturi konkursai – lopšelių-darželių „Gintarėlis“, „Eglutė“, Viekšnių „Liepaitė“ bei Balėnų pagrindinės mokyklos vadovų pareigoms užimti – neįvyko, nes nebuvo pretendentų.

Tik du pretendentai panoro siekti ir Gabijos gimnazijos vadovo posto. Atrankos konkursas buvo sėkmingesnis E. Vaičiuliui, jau dešimt metų dirbančiam Pavasario pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoju ugdymui.
Galimybė vadovauti Moksleivių namams mažeikiškių taip pat nesudomino. Konkurse dalyvavusi pedagogė Rasa Jurgaitienė konkurentų neturėjo ir tapo nugalėtoja.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje

18 Atsakymų į “Įvyko konkursai vadovų pareigoms užimti”

 1. lolui parašė:

  dėl pamokų langų tamstos informacija pasenus – šis riešutas jau antri metai sėkmingai perkąstas. Beje, Gabijos pavadinimas rašomas be kabučių :)

 2. lolas parašė:

  Nelabai suprantu, kodėl čia bliaunat dėl naujojo direktoriaus? Taigi ne jis Jūsų vaikus nokys, o pedagogai. Be to gal pagaliau sutvarkys bardaką su pamokų langais, kuris „Gabijai“ yra neįkandamas riešutas :)

 3. tikrai - parašė:

  nepakeiciamu nera…

 4. Skaitytoja parašė:

  Skundai, nepasitenkinimas yra nelaimingų bambeklių bruožas. Dirba pensininkas blogai,ateina jaunas žmogus vėl negerai…Pabandykite ištverti nors dieną be kabinėjimosi prie kitų. Ar sugebėsite… ? Tamsa dingsta, kai įsižiebia šviesa. Uždekite ją savo sieloje. Būkit, kaip žvakės – patys sudekite, bet dovanokite šviesą kitiems.Džiaukimės ne tik savo, bet ir kitų pasiekimais,palinkėkime sėkmės,nes nuo to priklausys mokyklos darbas.Labiau pasitikėkime savimi ir kitais.Konkursas dar tik įvyko, net neišgirdome naujų vadovų ,bet jau apkalbame ir net ruošiamės vaikus leisti kitur…

 5. pupulis parašė:

  kur ziuri Grazulis a???

 6. Mokinio mama parašė:

  Na ir kaimas vis dar esam visko bijom gėjų, juodaodžių ir pan.Vaičiulis ir bus gabus vadovas, yra atviras, nuoširdus, darbštus, šiuolaikiškas, o svarbiausia karjeros siekiantis gerąją prasme.

 7. tt parašė:

  Tik sėkmės

 8. Va, va... parašė:

  Ištvermes ir stiprybes naujam direktoriui ir užuojauta ilindus i širšių lizdą

 9. tėvas parašė:

  Auginu sūnų, tai ką man dabar daryt? Į Račkausko gimnaziją leist? Nu bl….

 10. OMG parašė:

  Tirkšlių, Senamiesčio, Gabijos… Kur švietimas ritasi?

 11. Buvęs vadovas parašė:

  Keista sv.skyriaus vedėjo pozicija – skatinti vadovus gabius, bet pensininkus kuo greičiau išeiti iš darbo, nors iš tikrųjų nėra kuo juos pakeisti.

 12. Ale parašė:

  tiek visiems atrodo,kad direktoriaus vieta auksinė,o kai reikia eiti dirbti neatsiranda norinčių…O darželiuose tai ir pensininkių vadovių dar yra likę,kas jas pakeis…

 13. auksinė žuvelė parašė:

  Su Gabija išėjo kaip toj pasakoj apie ponią, kuri norėjo būt karaliene, o po to cariene, deja liko prie suskilusios geldos. Taip ir reikia Gabijai, gavo ko nusipelnė, gražų poną…..

 14. Vardas (privalomas) parašė:

  sodoma ir gomora švietime

 15. Bevardziui parašė:

  Tikriausiai Vaičiulis pamokos metu sukėlė tą bordaką, ar jūs ponaičiai?

 16. jazminas parašė:

  Amen Gabijos gimnazijai. Su Vaičiuliu bus kaip ir su Liutkuviene – stagnacija ir bardakas.

 17. Vardas (privalomas) parašė:

  Vaje,tik ne vaiciulis,nepavydziu gabijai,PRISIMINUS KAIP JIS MUMS PAMOKAS VESDAVO,BORDAKAS

 18. Pastabioji parašė:

  (tik intikui) :)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto