Įvyko Nevyriausybinių organizacijų asociacijos konferencija

NVO asociacijos archyvo nuotr.

Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų asociacijos (NVO) konferencijoje iš 63 asociacijos narių išrinktų delegatų dalyvavo 52. Šio susibūrimo metu pristatyta NVO asociacijos narių veikla, supažindinta su asociacijos 2015 metais vykdomu projektu, priimti nauji nariai.

Nemažai privalumų

Rajono NVO asociacijos pirmininkas Eduardas Vaičiulis pasakojo, kad iki šiol asociacijoje buvo 22 nariai – tai įvairios visuomeninės organizacijos, draugijos, klubai, bendrijos, vienijančios apie du tūkstančius žmonių. Gausiausi yra 239 narius vienijanti pensininkų sąjungos „Bočiai“ Mažeikių bendrija, Mažeikių Trečiojo Amžiaus Universitetas, turintis 211 narių, 155 mažeikiškiai priklauso diabetikų klubui „Žemaičių spėka“, per šimtą narių turi sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija „Gyvenimo spalvos“ bei astmos klubas.
„Po šios konferencijos mūsų asociacijos gretos padidės, nes esame numatę priimti dar tris į asociaciją pareiškusias norą įstoti nares“, – teigė E. Vaičiulis.
Jo žodžiais, į NVO asociaciją verta stoti todėl, kad ją greičiausiai pasiekia visa reikiama informacija, čia vyksta aktyvus bendravimas ir bendradarbiavimas, todėl galima gauti nemažai patarimų, patirties. NVO asociacijos nares pirmiausia pasiekia informacija apie siūlomus projektus, o juos rašant gaunamas finansavimas, į asociaciją suplaukia visos žinios apie renginius ne tik mūsų rajone, bet ir už jo ribų.

Plačiau apie NVO asociacijos konferenciją skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto