Jaunieji dziudo mėgėjai pirmenybėse pelnė 11 medalių

Jaunieji mažeikiškiai po dziudo jaunučių ir vaikų čempionato Jurbarke. Nuotr. iš klubo archyvo

Dziudo klubo „Dziudas“ jaunieji sportininkai puikiai pasirodė Jurbarke surengtose atvirose pirmenybėse.

Į atvirą Jurbarko miesto dziudo jaunučių ir vaikų čempionatą suvažiavo 153 dalyviai iš 12 šalies komandų. Varžybų organizatoriai į jų nuostatus įtraukė sudėtingesnių imtynių veiksmų apribojimus, todėl ne visi mūsų imtynininkai galėjo panaudoti savo mėgstamą arsenalą.

Ir vis tik nei apribojimai, nei varginanti tolima kelionė įtakos jaunųjų mažeikiškių rezultatams neturėjo – iš 15 Mažeikiams atstovavusių jaunųjų sportininkų vienuolika pelnė medalius.

Pirmą vietą iškovojo Klaudijus Skurvydas, antrą – Indrė Pocevičiūtė, bronzos medaliais pasidabino Viltė Kinčinaitė, Paula Saloum, Vykintas Urnikis, Dovaldas Bukauskas, Domas Girdenis, Dėnas Demidovas, Ignas Pocevičius, Jokūbas Kesminas ir Gytautas Jančauskas.

Sportininkų treneris Viktoras Anglickis liko patenkintas auklėtinių rezultatais. Jo nuomone, prie apdovanojimų nemažai prisidėjo ir tėveliai, kurie skatina vaikus sportuoti ir padeda jiems pasiruošti varžyboms.