Jaunieji fotografai skina darbo vaisius

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių Moksleivių techninės kūrybos centro fotografijos būrelį lankantys jaunuoliai – aktyvūs fotografijos konkursų, konferencijų bei parodų dalyviai ir organizatoriai.
Pastarasis laikotarpis moksleiviams derlingas pasiekimų: sėkmė keliuose fotografijos konkursuose, būrelį lankančios Tatjanos Frenkel foto novelių parodos atidarymas.

Solidi vertinimo komisija

Neseniai fotografijos būrelio vadovę Gražiną Plonienę ir jį lankantį jaunimą pasiekė žinia apie tai, kad dvi jo narės pripažintos respublikinio Lietuvos moksleivių fotografijos konkurso laureatėmis, o viena nugalėtoja.
Šiemet konkurse iš viso dalyvavo 201 moksleivis. Vertinimo komisija – Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkas Jonas Staselis, fotomenininkų sąjungos nariai Vėtrė Antanavičiūtė ir Vytautas Daraškevičius – iš viso peržiūrėjo ir įvertino 1608 nuotraukas.
„Tai, galima sakyti, pats rimčiausias ir moksleivių mėgstamas konkursas, vykstantis kasmet ir visos šalies mastu. Patrauklu tai, kad darbus vertina solidi, kompetentinga komisija“, – sakė Moksleivių techninės kūrybos centro fotografijos būrelio vadovė G. Plonienė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto