Jaunieji krepšininkai iškovojo kelialapį į finalinį etapą

Marijampolėje Mažeikių SM šešiolikmečiai krepšininkai iškovojo kelialapį į Valmierą.
Nuotr. iš komandos archyvo

Iš Baltijos krepšinio lygos turo, kuris vyko Marijampolėje, su kelialapiu į finalinį lygos etapą grįžo trenerio Vidmanto Berčio treniruojami šešiolikmečiai Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai.

Jaunieji mažeikiškiai šiame ture rezultatu 87:46 įveikė Latvijos „East Ball“ ekipą, 66:57 privertė pasiduoti aikštės šeimininkus, 105:32 sutriuškino „BS Ridzene“ iš Rygos ir patyrė du pralaimėjimus – 61:63 nusileido Kauno „Tornado KM“ bei 56:60 – „Alvik Basket“ iš Stokholmo.

Mūsų ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Ainardas Misius, kuris vidutiniškai per rungtynes pelnė 18 taškų, geriausiai dėl kamuolių kovojo Dominykas Daubaris (vidutiniškai 8 atkovoti kamuoliai), po 3,4 rezultatyvius perdavimus komandos draugams atliko Tautvydas Rudys.

„Tai buvo jau trečiasis reguliariojo lygos sezono turas, pirmuose dviejuose dėl finansinių sunkumų nedalyvavome, tačiau ir šio turo užteko, kad, komandoms sužaidus nevienodą rungtynių skaičių, užimtume dvyliktą vietą ir patektume į finalinį turnyro etapą. Į jį, kuris balandžio 14-16 dienomis vyks Valmieros mieste Latvijoje, susirinks šešiolika komandų ir išsiaiškins lygos U16 čempionato nugalėtojus ir prizininkus“, – sakė ekipos treneris Vidmantas Bertys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto