Jaunieji krepšininkai ruošiasi BBBL kovoms

Dvylikamečiai Sporto mokyklos krepšininkai puikiai pasirodė turnyre Kretingoje. Nuotrauka iš komandos archyvo

Kretingoje dvi dienas vyko dvylikamečių krepšininkų turnyras „Kretingos SM taurė 2019“, kuriame jėgas išbandė penkios komandos. Niekas šiame turnyre neprilygo Mažeikių sporto mokyklos 2007 metų gimimo sportininkams, kuriuos treniruoja Vidmantas Bertys.

Turnyre dalyvavę jaunieji mažeikiškiai 49:29 nugalėjo antroje vietoje likusius aikštės šeimininkus kretingiškius, 45:28 privertė pasiduoti antrąją Vilniaus krepšinio mokyklos ekipą, 64:51 nugalėjo Akmenės sporto centro bendraamžius ir 58:34 įveikė antrąją Klaipėdos krepšinio mokyklos ekipą.
V. Bertys „Santarvei“ sakė, kad tokiuose turnyruose komandos išbando savo jėgas prieš artėjantį Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezoną. Be jo, mažeikiškių laukia dar vienas iššūkis: spalio18–20 dienomis startuoja BBBL – Baltijos berniukų krepšinio lygos (angl. – Baltic basketball boys league) čempionatas.
„Tomis dienomis mums netrūks ir administracinių rūpesčių – pirmasis šių pirmenybių turas vyks Mažeikiuose. Jame taip pat, be mūsų, varžysis komandos iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos ir Lenkijos“, – sakė treneris.
Praėjusiame BBBL čempionate mažeikiškiai liko penkti, kai atkrintamosiose varžybose pralaimėjo čempionais tapusiai Sankt Peterburgo ekipai.