Jaunieji rankų lenkikai iš čempionato grįžo su medaliais

Mažeikiškių delegacija po sėkmingo pasirodymo Vilniuje. Nuotrauka iš komandos archyvo

Į Vilniuje vykusį Lietuvos nacionalinį jaunimo (iki 21-erių metų amžiaus) rankų lenkimo čempionatą Mažeikiai delegavo keturis atstovus. Visi jie grįžo su apdovanojimais.

Vienintelis iš mažeikiškių, kuris rungtyniavo atletų iki 18-os metų amžiaus grupėje, Laurynas Bumblys savo svorio kategorijoje iškovojo trečią vietą tiek lenkdamas dešine, tiek kaire ranka. Sportininkų iki 21-erių metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 90 kilogramų, niekas neprilygo Žygimantui Berziniui, kuris iškovojo du šalies čempiono medalius. Du sidabro medalius svorio kategorijoje per 90 kilogramų pelnė Deividas Bučys, dar vieną antros vietos laimėjimą svorio kategorijoje iki 85 kg, lenkiant dešine ranka, iškovojo Tomas Stanius.
Absoliučiu čempionato nugalėtoju tarp vaikinų tapo Ž. Berzinis – šioje kategorijoje galėjo dalyvauti visų dvikovų finalistai, neatsižvelgiant į svorį, buvo lenkiamasi dešine ranka. Mažeikiškis finale įveikė taip pat du nugalėtojo titulus, tik sunkesnėje kategorijoje, iškovojusį klaipėdiškį Arūną Joniką.