Jaunieji šauliai stovyklavo ir laikė egzaminus

Nuotr. iš Žemaitijos 8-osios šaulių rinktinės archyvo

Didelis būrys mažeikiškių jaunųjų šaulių, išlaikę egzaminus, grįžo iš keturias dienas Alsėdžiuose trukusių pakopinių stovyklų.

});

Daugiausia stovykloje – mažeikiškių 

Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės pirmos ir antros pakopų jaunųjų šaulių ugdymo stovykloje, surengtoje Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje, žinias gilino ir egzaminus laikė apie 90 jaunųjų šaulių iš Mažeikių, Plungės, Rietavo bei Telšių.

Keturias dienas jaunieji šauliai dalyvavo teoriniuose bei praktiniuose mokymuose, pratybose. Jie išmoko naudotis žemėlapiais, kompasais, įgijo taktikos, pirmosios pagalbos teikimo žinių ir įgūdžių. Stovyklautojai dalyvavo 10 kilometrų žygyje, surengti liaudiškų ir patriotinių dainų konkursai.

Mažeikiams atstovavo Gabijos-Sodų, Tirkšlių, Kalnėnų, Sedos, Židikų ir Viekšnių būrių jaunieji šauliai. Pirmosios pakopos egzaminus išlaikė 26 šauliai iš mūsų rajono, antros pakopos – 23.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto