Jaunieji Sporto mokyklos krepšininkai – lygos finale

Roberto Žibiko treniruojami trylikamečiai mažeikiškiai laukia lemiamų šio sezono kovų Baltijos krepšinio ir Lietuvos moksleivių krepšinio lygose. Nuotr. iš Mažeikių SM archyvo

Mažeikių sporto mokyklos (SM) trylikamečiai krepšininkai pateko į Baltijos krepšinio lygos finalo aštuoneto turnyrą. Jų tikslas – žaisti dėl čempionų vardų. 

});

Patyrė vienintelį pralaimėjimą 

Tai, kad mažeikiškiai pateko į finalo aštuntuką, paaiškėjo po Baltijos berniukų krepšinio lygos trečiojo etapo, kuris tris dienas vyko Rygoje.

Čia Mažeikių SM-„Hotrema“ krepšininkai, treniruojami Roberto Žibiko, vieną po kitos pelnė keturias pergales: rezultatu 60:50 įveikė Sakartvelo BC „Wings“, 52:30 nugalėjo rinktinę „The Travel Team“ ekipą, 67:49 privertė pasiduoti Latvijos „Valmieras BS“ ir 61:42 įveikė dar vieną komandą iš  Sakartvelo – BC „Kutaisi“. Nesėkmingai mažeikiškiams susiklostė tik paskutinė dvikova su Jūrmalos ekipa, kuriai pralaimėta 51:65.

R. Žibikas „Santarvei“ sakė: „Paskutinėse reguliariojo čempionato rungtynėse teko nuryti...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto