Jaunimas pasigenda rimtesnio valdžios požiūrio

Edgaras Kontrimas kalbėjo apie būtinybę stiprinti jaunimo reikalų politiką. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje politikams pristatyta Jaunimo reikalų tarybos veiklos ataskaita.
Viena iš ataskaitoje įvardytų problemų – tai, kad valdžia skiria per mažai dėmesio jaunų žmonių reikmėms ir veiklai.

Veikia beveik pusantrų metų

Jaunimo reikalų taryba tokia sudėtimi, kokia ji yra dabar, pirmąkart posėdžiavo 2017 m. spalį.
Ji buvo suformuota iš 16 narių – Jaunimo garantijų iniciatyvų, Jaunimo darbo centro, jaunimo organizacijų atstovų, Savivaldybės tarybos narių bei specialistų. Pirmininku išrinktas asociacijos „Mažeikių gatvės gimnastai“ narys Edgaras Kontrimas.
Ataskaitą pristatęs E. Kontrimas priminė, kad ši taryba – visuomeniniais pagrindais prie Savivaldybės tarybos veikiantis kolegialus organas, turintis nuolatinės ar laikinosios komisijos statusą.

Organizuoja ir darbus, ir pramogas

Jaunimo reikalų tarybos vadovo teigimu, pernai įgyvendinta nemažai įvairių iniciatyvų.

Apie tai plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Jaunimas pasigenda rimtesnio valdžios požiūrio”

 1. pirmininkui parašė:

  berods jūsų veiklą koordinuoja ir dar visaip reguliuoja vienas toks mero patarėjas iš Akmenės.Jis berods ir Mažeikių arenos statybą koordinuoja ir Mažeikių krepšinio klubą bei veiklą koordinuoja. Jei netinka minėtas asmuo ,jaunime,inicijuokite nepasitikėjimą. Sveikintinas viešas problemų dėstymas, nes matyt nėra ten su kuo koordinuoti .Sėkmės jums.

 2. Shiusha parašė:

  Kaip sakete, rinkimai arteja. Ar kuri jaunimo organizacija ar susivienyjimas buvo susede bendram pokalbiui su atskiromis partijomis ar net kandidatais i merus, kad aptartumete jaunimo politika? Nezinau, ar buvo. Jeigu buvo, tai kokios isvados? Kuri partija daugiausia zada jaunimui? Jei nebuvo, tai kam cia tauzyti posedziu saleje.

 3. Puiku parašė:

  Šaunuolis Jaunimo reikalų tarybos vadovas, puikūs darbai padaryti miestui ir jaunimui. Tokie žmonės turi eiti į rinkimus.

 4. sakoma,kad jaunimas-mūsų ateitis parašė:

  Štai ir požiūris į mūsų ateitį…Jaunime, artėja rinkimai.Jūs turite ne tik teisę, bet ir pareigą sudalyvauti rinkimuose ir išsirinkti savo tinkamus atstovus sprendimų priėmimuose. Taip pat yra kitos formos ,siekiant savo teisėtų interesų, lūkesčių.Sėkmės.

 5. varnelė parašė:

  Rimtesnio? O kam? Visas rimtumas ir yra kad savivaldybei tereikėjo užsidėti paukščiuką Savivaldybių reitinguose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto