Jaunimo reikalų tarybai vadovaus mero patarėjas

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmadienį į pirmąjį posėdį susirinko naujai išrinkta Mažeikių jaunimo reikalų taryba. Šiuo susitikimu pradėti kloti ateinančių ketverių metų rajono jaunimo politikos pamatai.

Jaunimo reikalų tarybos gyvavimo laikotarpis – ketveri metai. Kol gyvuoja Savivaldybės taryba, tol gyvuoja ir jaunimo reikalų taryba.
Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės, jaunimo reikalų koordinatorės Alvydos Purauskytės teigimu, prieš tai taryboje buvo 9 žmonės. Šią kadenciją rajono jaunimo reikalų politiką formuos 14-os narių taryba, kuri yra sudaryta iš Savivaldybės, jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų. Taryba išplėsta siekiant, kad jaunimo reikalais rūpintųsi kuo daugiau jaunų žmonių.
Pirmajame posėdyje buvo išrinktas jaunimo reikalų tarybos pirmininkas. Juo tapo Savivaldybės mero patarėjas jaunimo ir sporto klausimais Giedrius Petrulevičius. Pavaduotoju tapo aktyvus visuomenininkas Irmantas Sujeta.

3 Atsakymai į “Jaunimo reikalų tarybai vadovaus mero patarėjas”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar pirmininkas tas su žilais plaukais? kiek jam metų? Jaunimas traktuojamas iki 29 m. Tai gal jis nusidažė? O tas praplikęs, kas ats toks? Tyčiojatės čia iš jaunimo ar ką? Jaunimui jaunimas turi vadovauti.

 2. Komentatorius parašė:

  Dar po metų parengs planą, kurio įgyvendinimas prasidės kitoje kadencijoje.

 3. sujaudino parašė:

  kaip smagu, kad Mažeikiuose merui ,,rūpi“ jaunimo klausimai… Įtariu – nuveikti darbai:
  susirinko į posėdį,
  Išsirinko tarybą,
  užsidėjo pliusiuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto