Jaunimo reikalų tarybos posėdyje diskutuota apie mažeikiškių problemas


Vakar įvyko Mažeikių jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame išklausyti pasisakymai apie rajone veikiančio jaunimo „Apskritojo stalo“ veiklą, apie padėtį Židikuose, Laižuvoje bei Sedoje pasakojo su jaunimu dirbantys žmonės.


Mažeikiai,
2009 m. lapkričio mėn. 10 d.

Savivaldybės vyriausioji specialistė Loreta Rubežienė pasidžiaugė, kad Židikuose ir Laižuvoje jau dirbama panašiai kaip Telšiuose veikiančiame jaunimo centre.
Su jaunimu Židikuose dirbanti miestelio kultūros centro direktorė Svetlana Jurgelienė pasakojo, kad prieš trejus metus prie kultūros centro buvo įkurtas jaunimo klubas „Atokvėpis“, kuris pamažu pritraukia ne tik Židikų, bet ir aplinkinių kaimų jaunimą. Jaunuoliai turi patalpą, kurioje gali susirinkti bendrai veiklai.
Nenaudojamas Savivaldybės pastato rūsio patalpas savo reikmėms susitvarkė Laižuvos jaunimas – pasistatė teniso stalą, susinešė sporto inventoriaus, tad vakarais mielai rinkasi čia. Jaunimo veiklai vadovaujantis Laižuvos seniūniją kuruojantis apylinkės inspektorius Darius Taraškus sakė, kad pavakare pasportuoti, kartu praleisti laiką susirenka per 20 jaunų žmonių, kurių amžius nuo 6 iki 20 metų.
Sedos jaunimo klubas „Būk savas“ renkasi miestelio bendruomenės pastate, bet jis nešildomas, tad rudenį ir žiemą tenka ieškoti, kur prisiglausti.
Savo problemas išsakė visi su jaunimu dirbantys aktyvūs žmonės.
Savivaldybės vicemeras Rimantas Norkus sakė, kad atliekamų lėšų rajono biudžete nėra, bet dėl visa ko paprašė, kad jaunimo organizacijų vadovai surašytų, kiek kam konkrečiai reikėtų lėšų.
„Santarvės“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto