Jaunimui idėjų nestinga, o joms įgyvendinti reikia pinigų

Senamiesčio parke organizuojamas „Mažeikių piknikas“ yra tapęs tradiciniu renginiu. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Paskelbtas sąrašas jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, kurios laimėjo Mažeikių rajono savivaldybės administracijos finansavimą, skirtą tiksliniams projektams bei programoms įgyvendinti.
Laimėtus pinigus organizacijos panaudos renginiams bei stovykloms organizuoti, inicijuos ekologiją, tvarų daiktų naudojimą propaguojantį projektą.

Finansuos penkis projektus

Sąrašas dėl jaunimo iniciatyvų tikslinių projektų ar programų paraiškų, laimėjusių finansavimo konkursą, Savivaldybėje patvirtintas praėjusią savaitę.
Jaunimo sumanytiems penkiems projektams įgyvendinti yra paskirstyti per 7,4 tūkst. eurų Savivaldybės biudžeto lėšų.
Mažeikių rajono jaunimo reikalų taryba drauge su asociacija „Mažeikių gatvės gimnastai“ laimėjo 1,5 tūkst. eurų, kuriuos panaudos „Mažeikių piknikui 2020“ organizuoti. Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacija „Apskritas stalas“ alternatyvaus meno ir muzikos festivaliui „Chaosas“ organizuoti taip pat laimėjo 1,5 tūkst. eurų.
Asociacija „Mažeikių gatvės gimnastai“ jau ne pirmą vasarą organizuos vasaros stovyklą „Geriausias vasaros nuotykis“. Ir šiems tikslams skirta 1,5 tūkst. eurų. Tiek pat pinigų skirta ir Žemaitijos skautų organizacijos projektui „Skautybės kelyje“. Dalis lėšų bus panaudota patalpų, kuriose įsikūrusi organizacijos būstinė, nuomai. O kitą dalį skautai panaudos kitą savaitę Renavo apylinkėse prasidėsiančiai stovyklai organizuoti. Šeimos ir vaiko gerovės centro Atviros jaunimo erdvės projektui „Tvarumo link“ skirtos likusios lėšos – šiek tiek daugiau nei 1, 4 tūkst. eurų.

Svarbus jaunimo iniciatyvumas

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė sako: „Svarbiausia, kad jaunimo ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms paskirstytos lėšos būtų paskirstytos kryptingai, o gauti pinigai sukurtų naudą šių organizacijų nariams ir Mažeikių rajono visuomenei“.
Administracijos direktorė praėjusią vasarą apsilankė tradicinėje Žemaitijos skautų organizuotoje stovykloje Renavo apylinkėse. Ši stovykla yra rengiama kasmet ir prasidės kitą savaitę. Pašnekovė žada nuvažiuoti ir su jos organizatoriais, vadovais bei dalyviais pabendrauti ir šiemet. L. Nagienė praėjusį rudenį dalyvavo ir keliuose alternatyvios muzikos ir meno festivalio „Chaosas“ renginiuose.

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto