Jaunoji futbolininkė komandą ir sirgalius džiugina įvarčiais

Varžovėms sunkiai sekėsi nulaikyti mažeikiškę puolėją Rimantę Jonušaitę (centre su kamuoliu). Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiuose sportinį kelią pradėjusi futbolininkė Rimantė Jonušaitė gerokai prisidėjo prie šalies 17-mečių pergalės Baltijos taurės turnyre – iš septynių komandos pelnytų įvarčių šeši – mažeikiškės sąskaitoje.

Antrus metus iš eilės 17-mečių merginų futbolininkių Baltijos taurę iškovojo WU17 Lietuvos rinktinė, kuri 4:0 įveikė estes ir 3:2 nugalėjo latves. Visus tris įvarčius rungtynėse su latvėmis bei dar tris įvarčius – su estėmis mūsų rinktinei pelnė 15-metė R. Jonušaitė, šiuo metu atstovaujanti daugkartinei šalies moterų čempionių ekipai – Šiaulių „FK Gintra Universitetas“ komandai.
„Praktiškai rinktinėje buvau vienintelė nominali puolėja, kita buvo atsarginė, todėl dirbau savo darbą. Esu nusitaikiusi į vartus, mano užduotis – pelnyti įvarčius, tai ir dariau. Didele dalimi prie jų prisidėjo visa komanda – jos man sudarė galimybes, man svarbu buvo jas realizuoti“, – kalbėjo mažeikiškė.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto