Jaunosioms futbolininkėms – nugalėtojų taurė

Jaunosios mažeikiškės su treneriu Ramūnu Daubariu džiaugėsi pirmąją nugalėtojų taure. Nuotrauka iš komandos archyvo

Nuo futbolo komandos gyvavimo pradžios trečiame turnyre sudalyvavusios jaunosios mažeikiškės iškovojo nugalėtojų taurę.

Įveiktos visos varžovės

Klaipėdoje vyko tarptautinis kalėdinis mergaičių (2001 m. gimimo ir jaunesnių) mažojo futbolo turnyras, kuriame tarp vietos, Šilutės, Telšių, Kaliningrado atstovių varžėsi ir Mažeikių „Triumfo“ futbolininkės, treniruojamos Ramūno Daubario.
Turnyre buvo žaidžiamas vienas 25 minučių trukmės kėlinys – penkios prieš penkias.
Pirmose turnyro rungtynėse su Šilutės moterų futbolo klubo „Blizgės“ jaunosiomis atstovėmis mažeikiškėms pavyko greitai įveikti startinį jaudulį, tad jos nugalėjo užtikrintai – rezultatu 11:1. Antrose rungtynėse rezultatu 6:1 įveikta Telšių komanda, vėliau rezultatu 7:2 laimėta prieš Rusijos atstoves.
Paskutinėse rungtynėse su turnyro šeimininkėmis mažeikiškėms teko atiduoti visas jėgas, energiją, parodyti charakterį, įveikti psichologinę įtampą. Nors ir pralaimėdamos „Triumfo“ merginos sugebėjo atsitiesti, išlyginti rezultatą ir paskutinėmis minutėmis išplėšti pergalę rezultatu 2:1.
Jauna mažeikiškių komanda iškovojo pirmąją vietą.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.