Jaunuolis sulaikytas su narkotikais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą policija sulaikė 20-metį vairuotoją, kuris, kaip įtariama, turėjo narkotikų. Krata parodė, kad rajono gyventojo namuose įtartinų medžiagų yra ir daugiau.

Antradienį, apie pusę dešimtos vakaro, mažeikiškiai policijos pareigūnai, budėję Reivyčiuose, kad patikrintų vairuotojo dokumentus, sustabdė automobilį BMW, kurį vairavo 20-metis rajono gyventojas. Pareigūnams vaikino elgesys sukėlė įtarimų, o kai transporto priemonėje buvo aptiktas nedidelis kiekis augalinės kilmės narkotinės medžiagos, vairuotojas buvo nušalintas nuo tolesnio vairavimo, jo kraujas paimtas ekspertizei.

Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Vaikinas buvo sulaikytas, jo namuose atlikta krata ir dar rasta įvairių, kaip įtariama, narkotinių medžiagų. Šių medžiagų kiekį ir rūšį nustatys ekspertai.

Už nusikalstamą veiką, susijusią su narkotikais, neturint tikslo jų platinti, gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Sausį mūsų rajone buvo užregistruotos penkios tokio pobūdžio nusikalstamos veikos, jose figūruoja jauni, 19–20 metų, mūsų rajono gyventojai.

2 Atsakymai į “Jaunuolis sulaikytas su narkotikais”

  1. M. J parašė:

    Po skambios vagystes, vel vaiku sulaikinejimai su aguonos grudu… Darosi labai akivaizdu. Reikia kazkaip nuo savu nukreipti demesi…. Kol kurpiamas planas ant ko nurasyti nusikaltima.

  2. Tomas parašė:

    Vaikai nori pasijausti – mafijozais.. Matot kaip gaunasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto